На Луганщині розпочали вакцинацію проти COVID-19

На Луганщині розпочали вакцинацію проти COVID-19

На Луганщині розпочали вакцинацію проти COVID-19
фото: Луганська ОДА

На Луганщині 25 лютого розпочали вакцинацію проти COVID-19. Перші щеплення зробили медикам.

Про це повідомляє пресслужба Луганської ОДА.

"Медична сестра мобільної бригади КНП "Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Людмила Глущенко та лікар-кардіоревматолог КНП ЛОР "Луганська обласна дитяча клінічна лікарня" Сергій Пономарев першими в області отримали щеплення від COVID-19 вакциною AstraZeneca (Covishield), - йдеться у повідомленні.

Також повідомляють, що 25 лютого на Луганщину доставили 14 300 доз вакцин, з них 6 800 доз передадуть для щеплення військовослужбовців, які несуть службу у зоні проведення операції Об'єднаних сил.

"Окрім військових під час першого етапу будуть провакциновані працівники мобільних бригад, всі медичні працівники, працівники лабораторій, екстреної медичної допомоги та люди, які перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку)", - повідомила заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська.

Перший етап вакцинації на Луганщині планують завершити у квітні 2021 року.

Катерина Безгинська додає, що 11 працівників обласної клінічної дитячої лікарні сьогодні отримали вакцинацію.

Що відомо

  • 25 лютого на Донеччину доставили антиковідну вакцину. Вакцинація розпочнеться вже сьогодні з Бахмутського району.
  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. Першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • З 1 березня Міністерство охорони здоров'я відкриє можливість запису до електронної черги вакцинації проти COVID-19 у застосунку на та порталі "Дія".
  • Першим в Україні вакцину проти COVID-19 отримав лікар з ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.
  • Протягом 24 лютого у Донецькій області COVID-19 виявили ще у 126 хворих, на Луганщині коронавірус виявили у 47 хворих. На Донеччині від коронавірусу померло 3 людей.

На початок