У Лисичанську у закинутому бомбосховищі знайшли 8 тисяч одиниць зброї та боєприпасів

У Лисичанську у закинутому бомбосховищі знайшли 8 тисяч одиниць зброї та боєприпасів

У Лисичанську у закинутому бомбосховищі знайшли 8 тисяч одиниць зброї та боєприпасів
фото: поліція Луганщини

У Лисичанську у закинутому бомбосховищі правоохоронці виявили схованку зброї та боєприпасів, яку зробили російські окупанти у 2014 році. Зі схрону вилучили понад 8 тисяч одиниць смертоносних предметів.

Про це повідомляє пресслужба поліції Луганщини

У 2014 році російські окупанти, використовуючи працю полонених, привезли та розвантажили біля закинутого бомбосховища Лисичанського заводу гумових технічних виробів зброю та боєприпаси.

"Надалі, члени незаконних збройних формувань самостійно перенесли боєприпаси у середину бомбосховища, де сховали у заздалегідь підготовленій ніші в стіні та потім замурували її цеглою", - розказали у пресслужбі.

Загалом правоохоронці зі схованки вилучили міни 82 мм, снаряди ВОГ різних модифікацій, деякі зі слідами переробки, гранати РГД-5 та Ф-1 із запалами, РПГ різних модифікацій, снаряди до РПГ та стартові двигуни до них, реактивний піхотний вогнемет, тротилові шашки, снаряди та патрони різних калібрів.

"За висновком вибухотехніків та фахівців ДСНС, деякі із виявлених боєприпасів перевозити не можна, тож вирішується питання про їх знищення на місці", - додали у повідомленні.

Що відомо

  • За минулий рік правооїхоронці вилучили в районі ООС понад 74 тисячі боєприпасів різного призначення та калібру й 200 кілограмів вибухівки, 35 одиниць вогнепальної зброї та майже 200 вибухових пристроїв.
  • У Щастинському районі неподалік села Вовкодаєве виявили 18 артилерійських снарядів, п’ять гранатометних пострілів ВОГ-17, три мінометні міни різних модифікацій і чотири гранати. Також знайдено фрагмент касетного боєприпасу реактивної системи залпового вогню "Смерч".

На початок