На Волині щепили від COVID-19 першого медика

На Волині щепили від COVID-19 першого медика

На Волині щепили від COVID-19 першого медика
Волинська ОДА

25 лютого на Волині розпочалася вакцинація проти коронавірусної інфекції. У Волинській області перший пацієнт отримав вакцину від коронавірусної хвороби. Ним став лікар-пульмонолог Олег Яковенко.

Інформацію про перше щеплення оприлюднили на сайті облдержадміністрації.

Олег Яковенко - завідувач інфекційного відділення в тимчасовому інфекційному госпіталі при Волинській обласній клінічній лікарні. Медик отримав вакцину виробництва Oxford/AstraZeneca.

На Волині щепили від COVID-19 першого медика
Волинска ОДА

В ОДА повідомляють, що перше щеплення здійснила мобільна бригада, створена на базі КП "Луцький ЦПМД №1". Всього таких бригад в області - шість.

Перед вакцинацією колеги обстежили медика: поміряли тиск, температуру, та пульс.

На Волині щепили від COVID-19 першого медика
Волинська ОДА

Нагадаємо, 25 лютого на Волинь привезли першу партію вакцини проти COVID-19. Всього в область доставили 14 200 доз.

Читайте також: "COVID-19 очима волинського пульмонолога"

Зі слів виконувача обов'язків начальника обласного управління охорони здоров'я Романа Рудокваса, отримана кількість доз дозволить провакцинувати сім тисяч волинян. В першу чергу вакцинуватимуть медиків.

Що відомо

  • 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини проти коронавірусу Oxford/AstraZeneca (Covishield) виробника Serum Institute India.
  • 24 лютого вакцину від COVID-19 отримали у Києві, Київській області, Чернігівській, Черкаській область, Житомирській та Вінницькій. Цього ж дня розпочалася вакцинація.
  • На Волині погодили створення шести мобільних бригад, котрі виїжджатимуть до робочих колективів медиків для вакцинації від коронавірусної хвороби.
  • 3 лютого міністерство охорони здоров’я зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca (Covishield) для екстреного медичного застосування.
  • У Волинській облдержадміністрації повідомили, що днями очікують поставку вакцини від COVID-19. Визначили 66 тимчасових стаціонарних пунктів щеплення.
На початок