У Запоріжжя доставили перші дози вакцини "AstraZeneca"

У Запоріжжя доставили перші дози вакцини "AstraZeneca"

У Запоріжжя доставили перші дози вакцини "AstraZeneca"
AP

В ніч на 25 лютого у Запоріжжя доставили першу партію вакцин "AstraZeneca". Область отримала 24 тисячі доз для щеплення. У супроводі екіпажу Національної поліції України транспорт з вантажем прибув на регіональний склад.

Нині вакцина буде зберігатися у холодильній камері за температур +2 +8 градусів – зазначила координаторка з вакцинації обласного лабораторного центру Марина Колерова.

У Запоріжжя доставили перші дози вакцини "AstraZeneca"
ЗОДА

"Відсьогодні ми розпочинаємо кампанію вакцинації. Наша мета – це перший етап, перша хвиля, яку ми сьогодні починаємо. І починається він з наших лікарень. Саме тих стаціонарних лікарень, які надають допомогу хворим на COVID-19. Цих лікарень першої хвилі, як ми їх називаємо, 21 лікарня в області. Все працівники, які підлягають на цю вакцинацію, які проявили бажання вакцинуватися і не мають проти показів. Зокрема не перехворіли нещодавно, будуть вакциновані".

На щеплення надали згоду майже 1300 працівників цих закладів – зазначила Марина Колерова. Усього в сфері задіяно близько 4000 осіб. Але третина нещодавно перехворіла на COVID-19 - тому вакцинація наразі неможлива. Її проведуть через півроку.

"Крім працівників стаціонарних закладів, ми будемо паралельно вакцинувати працівників екстреної медичної допомоги, працівників лабораторій, які проводять дослідження на коронавірусну інфекцію, а потім ми підключаємо будинки-інтернати"

Впродовж наступного місяця планують провести перші щеплення вакциною. Згодом почнеться введення другої дози вакцини. Першими мають пройти щеплення медичні працівники у 7-й міській лікарні.

Читайте також: Скільки людей в Україні вже зробили щеплення від COVID-19. Дані МОЗ
На початок