120 % заповненість ліжок. Івано-Франківська ЦМКЛ призупиняє госпіталізацію пацієнтів з COVID-19

120 % заповненість ліжок. Івано-Франківська ЦМКЛ призупиняє госпіталізацію пацієнтів з COVID-19

120 % заповненість ліжок. Івано-Франківська ЦМКЛ призупиняє госпіталізацію пацієнтів з COVID-19
Суспільне Карпати

Івано-Франківська центральна міська лікарня тимчасово призупиняє госпіталізацію хворих на COVID-19. Про це повідомляють на сторінці медзакладу у Facebook.

Не прийматимуть пацієнтів з корона вірусною хворобою у період з 25 лютого по 2 березня. Все – через перевантаженість ліжкового фонду.

Як стало відомо Суспільному Карпати із власних джерел, у лікарні станом на 25 лютого заповненість ліжко-місць хворими чи з підозрою на коронавірус сягнула 120 %. Станом на вчора на стаціонарному лікуванні перебувало 425 пацієнтів. Вільних місць немає ні в реанімації, ні в стаціонарі медзакладу. В реанімаційному відділенні зараз лікуються 22 хворих, на кисні – 101 людина, на ШВЛ – четверо, на CІПАП – п’ятеро. В лікарні додатково під’єднали 48 апаратів, які подають кисень.

Через таку ситуацію керівництво й попросило не скеровувати до них хворих з COVID-19, щоб трохи стабілізувати ситуацію і вивільнити ліжко-місця.

В цей період госпіталізацію буде проводити КНП "Міська клінічна лікарня № 1".

"Будь ласка, зберігайте спокій та дотримуйтеся карантинних обмежень", - закликає пресслужба медзакладу.

Це вже вдруге від початку пандемії COVID-19 припиняють ушпиталювати пацієнтів у Івано-Франківську ЦМКЛ. Вперше призупинили госпіталізовувати хворих чи з підозрою на коронавірусну інфекцію у листопаді 2020-го року через перевитрату кисню у медзакладі.

Нагадаємо, станом на 24 лютого в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні заповненість ліжко-місць хворими чи з підозрою на коронавірусну інфекцію становила 105 %. У реанімаційному відділенні ЦМКЛ вчора перебували 22 пацієнти.

Читайте також

На початок