У львівських медзакладах лікуються 20 пацієнтів з Івано-Франківська

У львівських медзакладах лікуються 20 пацієнтів з Івано-Франківська

У львівських медзакладах лікуються 20 пацієнтів з Івано-Франківська
Суспільне Карпати

У лікарнях Львівської області станом на 24-го лютого перебувають 20 пацієнтів з Івано-Франківська. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради, пише Суспільне Карпати.

Зокрема, 18 пацієнтів лікуються в обласних медичних закладах Львівщини, двоє хворих – у міських.

"Дев'ять пацієнтів перебуває на лікуванні в госпіталі у Винниках, дев'ять — у Центрі легеневого здоров’я та двоє — у п'ятій міській клінічній лікарні", - йдеться у повідомленні.

До слова, шестеро прикарпатців з COVID-19 до Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи госпіталізували ще 17-го лютого. Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук. Тоді він розповів про співпрацю з львівськими медзакладами.

"В мене була розмова з очільником Львівської облдержадміністрації паном Козицьким. Він по-партнерськи віднісся до нашої проблеми - надав госпіталь, який знаходиться у Винниках, і дав нам квоту у сто місць, де ми можемо розміщувати людей", - сказав Бойчук.

Ушпиталюють тих хворих чи з підозрою на коронавірус, які живуть найближче до медичного закладу.

Нагадаємо, про готовність у львівських лікарнях прийняти 100 мешканців Івано-Франківської області повідомив і повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте також

На початок