Зеленський зібрався у велике азійське турне, ведеться підготовка — ОПУ

Зеленський зібрався у велике азійське турне, ведеться підготовка — ОПУ

Зеленський зібрався у велике азійське турне, ведеться підготовка — ОПУ

Президент Володимир Зеленський планує турне до країн Азії, зокрема Китаю, Південної Кореї та Індонезії. Крім того, Зеленський планує поговорити телефоном з президентом США Джозефом Байденом і відвідати Америку.

"Триває робота над підготовкою великого азійського турне президента Володимира Зеленського. Наразі формується остаточний перелік країн, які глава держави відвідає з візитом", — цитує пресслужба Офісу президента заступника керівника ОПУ Ігоря Жовкву.

За його словами, зокрема є бажання охопити Китай, Південну Корею, Індонезію тощо.

"Ведуться переговори дипломатичними каналами, але станом на зараз сказати точну дату візитів неможливо через об’єктивні причини – на жаль, Азійський регіон так само, як і всі інші регіони світу, періодично потерпає від коронавірусу", – зазначив Жовква.

Він зазначив, що вже "підготовлено низку угод", також є "перспективні проєкти для розвитку торгівлі та залучення інвестицій" в Україну. Жовква додав, що також ведеться підготовка до візиту Зеленського до США і вже налагоджено контакт з адміністрацією нового президента Джозефа Байдена.

Крім того, між ними готується телефонна розмова, в якій йтиметься про питання політичної підтримки, ширшого залучення США до переговорів з мирного врегулювання на Донбасі та деокупації Криму, а також економічну співпрацю.

Що відомо

  • Офіс президента заявляє, що поки не вирішено, якою вакциною президент Володимир Зеленський буде робити щеплення від COVID-19.
  • Рейтинг довіри до Зеленського зріс на 6% від початку лютого. За даними соцопитування, наразі 44% українців висловили йому довіру.
  • Зеленський зателефонував виконавчому директору фармацевтичної корпорації Pfizer Альберту Бурлі. Як повідомляють в ОПУ, Бурлі пообіцяв Зеленському допомогти Україні з вакциною та сприяти її швидкому доправленню.
На початок