Поліція Нової Зеландії просить відкрити кілька великих пабів для студентів. У чому причина

Поліція Нової Зеландії просить відкрити кілька великих пабів для студентів. У чому причина

Поліція Нової Зеландії просить відкрити кілька великих пабів для студентів. У чому причина
Ілюстративне фото: pixabay

Офіцери міста Данідін (Нова Зеландія) заявили, що необхідно відкрити кілька нових великих пабів, щоб помістити студентів у "контрольоване середовище".

Як пише The Guardian, поліцейські пояснили, що більша кількість пивних допоможе їм управляти гуляками.

Данідін відомий своїм студентським способом життя, дешевою орендною платою, вуличними вечірками й гедоністичною атмосферою, пов'язаною з тим, що 20 тисяч студентів вчаться у найстарішому університеті країни — Отаго.

З наближенням нового семестру студенти тисячами виходять на вулиці. Видання зазначає, що зазвичай це "означає катастрофу для поліції й служб екстреної допомоги". Крім того, збільшується кількість шпиталізацій через травми та отруєння алкоголем. Також у місцевих студентів є традиція палити дивани на вулиці, хоча останнім часом ця тенденція скоротилася — з 250 диванів у 2010 році до 13 у 2020-му.

Офіційні особи заявили, що все, що університет намагається зробити, — це "зберегти тіло і душу разом, поки ці молоді люди роблять свої останні кроки до дорослого життя".

Фахівець зі зменшення шкоди від алкоголю, сержант Ян Паулін сказав, що більша кількість пабів допоможе управляти ризиками, пов'язаними з пияцтвом студентів, оскільки поліція зможе за ними спостерігати.

"Що дійсно допомогло б нам, якби у нас було кілька ліцензованих приміщень великої місткості, в яких студенти могли б пити, їм би це сподобалося, і ми б помістили їх в контрольоване середовище. Але поки ми не змінимо різницю в ціні між безліцензійною і чинною ліцензійною угодою, цього, ймовірно, не відбудеться", — сказав Полін.

У пабі або барі келих вина коштує від 7 до 15 новозеландських доларів (від 5,2 до 11 американських доларів), тоді як у супермаркеті ціла пляшка може коштувати лише 7 новозеландських доларів. Другий варіант більше приваблює студентів, які часто живуть менш ніж на 250 новозеландських доларів на тиждень (186 американських доларів).

З 2015 року у Данідіні закрилося кілька студентських пабів, оскільки студентам не подобаються високі ціни й вони обирають пити дешевший алкоголь у своїх орендованих квартирах. У вересні 2020 року місцева рада дозволила працювати студентському пабу Starters до 03:00 через те, що там безпечніше для студентів, ніж у переповнених будинках. Бар належить і управляється Асоціацією студентів університету Отаго.

Читайте також

Барселона внесла до переліку культурної спадщини одинадцять винних погребів

Японські крафтові пивоварні перетворили непродане пиво на джин

У Британії син продає подаровані батьком 28 пляшок віскі, щоб купити будинок

На початок