Червона зона: що відомо про нові карантинні обмеження на Прикарпатті. Перелік

Червона зона: що відомо про нові карантинні обмеження на Прикарпатті. Перелік

Червона зона: що відомо про нові карантинні обмеження на Прикарпатті. Перелік
УНІАН

В Івано-Франківську на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань ТБ і НС ухвалили рішення про запровадження посилених протиепідемічних заходів, пише Суспільне Карпати.

З 26-го лютого на Прикарпатті призупинять:

  • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування (маршрути всередині області), а також приміське залізничне сполучення та міське сполучення;
  • освітній процес у закладах дошкільної освіти;
  • переведення закладів загальної середньої (у тому числі спеціальних), позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти на дистанційне навчання.

Що дозволено

Пересуватися по області можна легковими автомобілями. Кількість пасажирів з водієм не повинна перевищувати п’ять людей без урахування осіб віком до 14 років. Також можна використовувати службові та орендовані автомобілі підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і винятково за маршрутами руху, про які поінформовано не менше, ніж за два дні Нацполіцію області.

Громадський транспорт в Івано-Франківську їздитиме. Курсуватимуть усі маршрути в режимі спецперевезень - лише сидячі місця та з довідкою від роботи.

Що рекомендують

Головам громад, керівникам підприємств, установ рекомендують на період дії карантину застосувати за можливості гнучкий графік робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, позмінну роботу, а за технічної можливості — також роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати, дистанційну роботу.

Також потрібно вирішити питання з автоперевізниками, щоб довозити працівників на роботу і додому.

Нагадаємо, через посилення карантинних обмежень Укрзалізниця вирішила призупинити продаж квитків на поїзди, які прямують до Івано-Франківської області та назад.

Читайте також

На початок