Землетрус у селі Фанчиково на Виноградівщині був 2,2 балів за шкалою Ріхтера

Землетрус у селі Фанчиково на Виноградівщині був 2,2 балів за шкалою Ріхтера

Землетрус у селі Фанчиково на Виноградівщині був 2,2 балів за шкалою Ріхтера

За словами завідувача геофізичної станції «Тросник» Василя Ігнатишина, востаннє такий відчутний землетрус фіксували біля села Буштино Тячівського району у 2015 році.

23 січня, 23-тя 03. Землетрус, тривалістю 13 секунд, фіксує камера спостереження у селі Фанчиково біля Виноградова. Мешканці села розповідають.

ІРИНА АЛЕКСІВ

ЖИВЕ У СЕЛІ ФАНЧИКОВО

«Ми думали, що то якийсь вибух, що щось вибухнуло. Бо то такий був удар, чи що. І буквально 3 секунди струсило і всьо. І трусило здебільшого дахом, а не на землі».

ВАДИМ ГЕВДІ

ЖИВЕ У СЕЛІ ФАНЧИКОВО

«То було зрівняно з тим, як фура проходить біля будинку. Просто поштовх. Все затряслося і всьо. Люди говорили, що це може бути перший поштовх, може попереджувальний і можуть бути дальше».

12 років тому у Фанчикові, теж були поштовхи, згадує житель села Іван Егреші. Про землетрус 23 січня каже.

ІВАН ЕГРЕШІ

ЖИВЕ У СЕЛІ ФАНЧИКОВО

«Відчуття такі дивні були, як вибух якийсь, чи взрив. Вобще трясло. Буквально то було декілька секунд. І на тому всьо. Всі люди, всі сусіди на телефонах. Хто куда, хто, що чув. І оказується, потрясло нами так легенько, чучуть. Але то страшно, чесно кажучи було».

ВАСИЛЬ ІГНАТИШИН

ЗАВІДУВАЧ ГЕОФІЗИЧНОЇ СТАНЦІЇ «ТРОСНИК»

«Магнітуда – 2,2, якщо перевести у бали – це 4 – 4,5. Так його і відчували. Можливо, в епіцентрі його відчували сильніше. Це залежить, в яких будівлях його відчували, на другому поверсі відчувався сильніше. Але факт, що дуже багато людей його відчували і це говорить нам, що це відчутний землетрус. Відчутний землетрус на території Закарпаття відбувається раз на 5-6 років».

Наслідків від землетрусу в селі Фанчиково Виноградівського району наразі не зафіксували, повідомив голова села Юрій Мар’ян.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди