Укрзалізниця розповіла, що двічі на місяць дезінфікує поїзди від комах

Укрзалізниця розповіла, що двічі на місяць дезінфікує поїзди від комах

Укрзалізниця розповіла, що двічі на місяць дезінфікує поїзди від комах
УЗ

Компанія "Укрзалізниця" заявила, що двічі на місяць забезпечує дезінсекцію всіх вагонів пасажирських поїздів від комах.

"Для комфортних та безпечних подорожей пасажирів, зокрема, з метою недопущення випадків виявлення у поїздах тарганів та клопів, "Укрзалізниця" забезпечує проведення дезінсекції пасажирських вагонів", — йдеться в повідомленні пресслужби УЗ.

Згідно з ним, обробка пасажирських вагонів здійснюється обов’язково двічі на місяць. До цих робіт залучаються відповідні організації, з якими підрозділи "Укрзалізниці" уклали договори. 

Загалом нині курсує 1331 пасажирський поїзд, після спеціальної обробки всі вагони цих поїздів є чистими від комах та безпечними для пасажирів. В УЗ запевнили, що забезпечують постійний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів для безпеки подорожей на всіх напрямках.

Читайте також: Як правильно перевозити тварин у поїздах. Пояснює УЗ

Що відомо

  • Компанія "Укрзалізниця" заявила, що планує запустити у межах проєкту City Express залізничне сполучення між Києвом та його містами-супутниками.
  • В Україні у 2021 році розпочнеться реалізація проєкту високошвидкісного залізничного сполучення. Зокрема, він передбачає будівництво залізничної лінії зі швидкістю руху до 250 кілометрів на годину.
  • "Укрзалізниця" обіцяє запровадити у пасажирських поїздах доступ до швидкісного бездротового інтернету. На першому етапі він має з’явитися у поїздах Інтерсіті+.

Вибір редакції

На початок