"Укрзалізниця" обіцяє впровадити доступ до Wi-Fi у поїздах

"Укрзалізниця" обіцяє впровадити доступ до Wi-Fi у поїздах

"Укрзалізниця" обіцяє впровадити доступ до Wi-Fi у поїздах
УНІАН

АТ "Укрзалізниця" обіцяє запровадити у пасажирських поїздах доступ до швидкісного бездротового інтернету. На першому етапі він має з’явитися у поїздах Інтерсіті+.

Про це заявив директор з питань інформаційних технологій "Укрзалізниці" Володимир Рєзнік, повідомляється на сайті УЗ.

"Наше завдання — створити якісний сервіс у пасажирських поїздах. Одна з основних тенденцій сьогодення — це мобільність і присутність онлайн. Поїзди Інтерсіті+ часто використовуються як офіси на колесах, тому в цих поїздах насамперед важливо забезпечити якісний доступ до інтернету", — зазначив посадовець.

Також Рєзнік розповів, що нині Укрзалізниця у співпраці із зацікавленими інвесторами вивчає нові технології, які здатні забезпечити доступ до якісного високошвидкісного інтернету впродовж усього маршруту.

У якості пілотного проєкту перевізник планує впровадити Wi-Fi у швидкісних поїздах Інтерсіті+ на напрямку Київ — Харків. У разі, якщо він виявиться успішним, "Укрзалізниця" планує запустити інтернет на решті напрямків пасажирських перевезень із розв'язанням проблеми покриття сліпих зон.

"Якщо цей проєкт буде успішним, ми запровадимо Wi-Fi у всіх поїздах, забезпечимо безперебійний зв’язок протягом усього шляху курсування поїздів територією України", — додав Рєзнік.

Що відомо

  • "Укрзалізниця" запустить власний застосунок для купівлі електронних квитків.
  • З початку 2021 року онлайн було придбано 2 мільйонів квитків, що становить 74 % від загального обсягу реалізованих проїзних документів.
  • 12 січня "Укрзалізниця" у співпраці з Visa запустила перший власний чат-бот у Viber та Telegram з функцією прямого продажу квитків без посередників, що дозволяє придбати квитки дешевше, аніж на інших ресурсах.
  • У чат-боті Укрзалізниці стали доступні дитячі та студентські квитки.
  • Раніше УЗ показала поїзд для VIP-поїздок. У ньому є вагони з кондиціонерами, ванною і кімнатами для нарад.

Вибір редакції

На початок