Кам'янець- Подільський передав Тернополю статус "Молодіжна столиця України-2020"

Кам'янець- Подільський передав Тернополю статус "Молодіжна столиця України-2020"

Кам'янець- Подільський передав Тернополю статус "Молодіжна столиця України-2020" оригінальне

Кам'янець- Подільський передав Тернополю статус "Молодіжна столиця України-2020". Це зробив голова наглядової ради конкурсу "Молодіжна столиця України" Олександр Ярема під час всеукраїнського молодіжного форуму "Мoлoдь Offline".

Олександр Ярема вручив відзнаку міському голові Тернополя Сергію Надалу:

"От сусіди наші – Румунія, в них якщо 5-7 міст подаються на конкурс то вони вважають що це достатньо велика кількість. В Україні таких міст було 49. Фактично, ми маємо дуже великий запит від міст і громад з тим, щоби показати що вони роблять і які ініціативи реалізують в місті. Ми маємо комісію, яка складається з представників громадського суспільства, представників міжнародних організацій, представників органів державної влади. Комісія зроблена таким чином, що власне з різних секторів, з різних сегментів подивитися на ті заявки, на ті ідеї, які міста дають на конкурси. І тут дуже важливий аспек, що конкурс не тільки про те, що зроблено, але й про те, що буде зроблено. Тобто місто каже: в нашому місті є такі ініціативи і ми хочемо зробити таке. Власне, комплексна оцінка. І в фіналі з десяти міст виграв Тернопіль".

Молодіжною столицею 2019-го був Кам’янець-Подільський. Делегація з цього міста приїхала до Тернополя, щоб розповісти про заходи, які проводили в Кам’янці-Подільському та поділитися досвідом їхньої організації. Один з членів цієї делегації - директор департаменту молодіжної політики Кам’янець-Подільської міськради Петро Гаврилюк. Чоловік розповідає, що змінилося в Камянці-Подільскому після перемоги в конкурсі:

"Цей статус дає багато речей. Серед них для нас, як представників міської ради – це співпраця з молоддю, розвиток молодіжної політики і заходів для молоді. Завдяки отриманому статусу і підтримці з міністерства молоді і спорту в Кам’янці-Подільському на той час в рамках заходів "Молодіжної столиці України" відбулося понад 40 заходів. Всі вони носили дуже різний характер і аудиторія саме молодь".

Співорганізаторка заходу "Мoлoдь Offline" – начальниця управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міськради Христина Білінська розповіла, які заходи планують провести в Тернополі в цьому році:

"Це буде понад 250 заходів. Культурних заходів для молоді, спортивних заходів в тому числі для молоді, які стосуються здобуття навиків і компетентностей. Будуть 50 великих – основних заходів, де молодь зможе реалізуватися. Це великі всеукраїнські заходи. І місцеві заходи, які спрямовані на роботу із молоддю. Молодь Offline - ми говоримо по те, що молодь не в Online, молодь не в соцмережах, молодь не пасивна. Ми говоримо Offline - це молодь активна, яка вийшла з соцмереж і може діяти. Це та молодь, яка розуміє, що може щось змінити".

Конкурс "Молодіжна столиця України" проводять третій рік поспіль. Перше місто, яке отримало цей статус – Львів. Після нього - Кам’янець-Подільський, розповів Олександр Ярема. Тернопіль – третє місто, яке отримало цей статус.

На конкурсі "Молодіжна столиця України" відзначають кращі міста для проживання і розвитку молоді, сказав Олександр Ярема.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди