Судове засідання щодо загибелі дитини в Запорізькому парку перенесли

Судове засідання щодо загибелі дитини в Запорізькому парку перенесли

Судове засідання щодо загибелі дитини в Запорізькому парку перенесли
Суспільне Запоріжжя

Судове засідання у справі колишнього директора Запорізького центрального парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" Олега Комаренка перенесли через неявку нинішнього представника комунального підприємства «Дубовий Гай».

Батько загиблої дитини Олександр Ждан каже, що справу затягують усіма можливими способами. Обвинувачений прийшов до суду лише 3 рази з 15 засідань, що тривають з березня 2020го року.

Судове засідання щодо загибелі дитини в Запорізькому парку перенесли
Судове засідання щодо загибелі дитини в Запорізькому парку перенесли. Суспільне Запоріжжя

"Будь-якими способами відтягуються судові засідання, всілякими шляхами. Я особисто прийшов на всі судові засідання. Їх було більше 15. Обвинувачуваний тільки 3 раз прийшов на суд. І потім у них почали з’являтися інші фігуранти у цій справі, зокрема представники КП "Дубовий Гай". Я вважаю, що це також іде відтягування. "

Судове засідання щодо загибель дитини в Запорізькому парку перенесли
Судове засідання щодо загибелі дитини в Запорізькому парку перенесли. Суспільне

Адвокатка родини Ждан Ірина Вишнякова каже, що незважаючи на спроби затягнути процес - на минулому засіданні уже дійшли до розгляду справи:

"Ми вже прийшли на минулому судовому засіданні до судового розгляду цієї справи. Нами було подано позовну заяву про стягнення моральної шкоди та залучення до участі у справи ще одного цивільного відповідача це КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай» Ми будемо здійснювати всі заходи, які направлені повністю об’єктивний розгляд цієї справи. Оголошувати цивільний позов у даному провадженні"

Речниця жовтневого суду Марія Свідлова пояснює, що без обвинувачених провести судове засідання не могли - така процедура.

У зв’язку з тим, що сьогодні на судовому засідання повинно було оголошуватися і обвинувальний акт і цивільний позов, який цивільний відповідач повинен висказати свою думку. Тому, ми не могли без його участі розпочинати судове засідання. Судове засідання відкладено на 31 березня на 11 годину

Нагадаємо, колишньому директору центрального запорізького парку Олегу Комаренку інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки – смерть дитини. 8 березня у «Дубовому Гаю» на 8-річну Ганну Ждан упала дерев'яна фігура ведмедя. У важкому стані дівчинку шпиталізували до реанімації обласної дитячої лікарні, де наступного дня вона померла.

На початок