У Жовтневому суді відбулось чергове засідання у справі щодо загибелі дитини у "Дубовому Гаю"

У Жовтневому суді відбулось чергове засідання у справі щодо загибелі дитини у "Дубовому Гаю"

У Жовтневому суді відбулось чергове засідання у справі щодо загибелі дитини у "Дубовому Гаю"
Суспільне Запоріжжя

У Жовтневому районному суді Запоріжжя 29 жовтня відбулося підготовче судове засідання у справі колишнього заступника директора з технічних питань парку "Дубовий Гай" Геннадія Мишьякова.

Експосадовця обвинувачують за статтею 275 частина 3 Кримінального Кодексу України «Порушення правил безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель людини». Через карантинні заходи засідання відбулося тільки у присутності учасників справи. "На підготовчому судовому засіданні вирішувалось питання, щодо повернення обвинувального акту. Таке клопотання було заявлене захисником обвинуваченого, але суд його не задовольнив," - повідомила Суспільному прессекретарка Жовтневого районного суду Марія Свідлова.

Адвокатка родини Ждан Ірина Вишнякова вважає, що вже потрібно справу призначати до судового розгляду: "Обвинувальний акт відповідає всім нормам, що передбачені законом. Також ми заявили ще одну матеріальну правову вимогу у цивільному позові до комунального підприємства «Дубовий Гай», яка полягає у стягненні коштів. Це - право відшкодувати моральну шкоду завдану."

На підготовчому судовому засіданні були присутні батьки загиблої дівчинки - Ольга та Олександр Ждан. Вони кажуть, що хочуть аби процес цей швидше відбувався: "Я думаю, що керівник, заступник директора, вони відповідали безпосередньо за весь парк, вони повинні за цим слідкувати. Якщо б атракціони і скульптури не стояли на балансі парку – це ніяк не звільняє їх від відповідальності. Вони знаходилися в цьому парку, як об’єкти."

Адвокатка Геннадія Мишьякова Юлія Сізінцова каже, що її підзахисний не визнає провини та що в процесі досудового розгляду матеріалів на нього тиснули психологічно: "Всі нюанси по справі, всі докази по справі, ми подавали впродовж досудового розслідування матеріали. Вони повинні досліджуватися суддею в ході вже самого судового розгляду. Ми сподіваємося на справедливе рішення."

Наступний розгляд цієї справи відбудеться у Жовтневому районному суді 9 листопада.

Що відомо

  • 8 березня у центральному міському парку відпочинку на дівчинку 2012 року народження впала дерев'яна фігура ведмедя вагою 200 кг. Дівчинка отримала політравми, її було госпіталізовано до обласної клінічної дитячої лікарні. У дитини декілька разів зупинялося серце. Врятувати її не вдалося, вона померла.
  • 13 березня директора парку "Дубовий гай" Олега Комаренка звільнив з займаної посади запорізький міський голова Володимир Буряк.
  • 18 серпня екс-директору запорізького парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» Олегу Крамаренко співробітники запорізької прокуратури повідомили про підозру за фактом смерті дитини.
На початок