Британія вирішила прискорити COVID-вакцинацію населення

Британія вирішила прискорити COVID-вакцинацію населення

Британія вирішила прискорити COVID-вакцинацію населення
Associated Press

Уряд Великої Британії заявив про намір зробити щеплення першою дозою вакцини від коронавірусу кожному дорослому до 31 липня, тобто на місяць раніше, ніж було заплановано.

Як повідомляє Associated Press, також у планах британського уряду зробити щеплення всім людям старше 50 років або з супутнім захворюванням до 15 квітня, а не до 1 травня, як планувалося.

Зазначається, що попри заяви виробників двох вакцин Pfizer і AstraZeneca про проблеми з поставками до Європи, міністр охорони здоров'я країни Метт Хенкок заявив, що "у нас є все необхідне" для прискорення вакцинації. За даними видання, з початку кампанії масового щеплення, яка стартувала в Британії у грудні 2020 року, першу дозу вакцини отримали понад 17,2 мільйона осіб, це майже третина дорослого населення країни.

Що відомо

  • Уряд Великої Британії першим у світі розпочав масову вакцинацію населення від COVID-19 препаратом, розробленим спільно компанією AstraZeneca та Оксфордським університетом.
  • Британія пообіцяла віддати зайві вакцини від COVID-19 бідним країнам.
  • 15 лютого Британія оголосила про посилення карантинних обмежень для осіб, які прибувають на територію країни.
  • Велика Британія запроваджує обов’язковий 10-денний карантин для всіх, хто приїздитиме до королівства з країн "червоної" зони.
  • У Британії тестують ефективність змішаних доз вакцин від Pfizer і AstraZeneca.
На початок