У львівській школі виявили зсув даху: тривають протиаварійні роботи

У львівській школі виявили зсув даху: тривають протиаварійні роботи

У львівській школі виявили зсув даху: тривають протиаварійні роботи
ЛМР

У будинку на вулиці Некрасова, 33 виявили зсув даху. Там розташовані навчальні приміщення початкової школи. На місці події працюють комунальники та поліцейські. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Сьогодні, 20 лютого, комунальники виявили зсув даху в правій частині будинку на Некрасова.

"Цей будинок поділений на дві частини — там, де є квартири, небезпеки для мешканців немає. В іншій частині будівлі розташовані навчальні приміщення одного з міських навчальних закладів. Власне над тією частиною, де є навчальні приміщення, зсувається дах", — каже заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

На місці події працюють комунальні служби. Вони слідкують за тим, щоб люди не проходили повз будинок. Патрульні перекрили вулицю Некрасова для проїзду транспорту. Прохід біля будинку загородили стрічкою.

У львівській школі виявили зсув даху: тривають протиаварійні роботи
У львівській школі виявили зсув даху: тривають протиаварійні роботи. Патрульна поліція Львівщини

Близько 17.30 год підрядна організація почала протиаварійні роботи.

"Ми будемо старатися стабілізувати ситуацію, щоби закріпити ту частину даху, вжити всіх протиаварійних заходів і унеможливити аварійну ситуацію. Плануємо, що підрядник буде працювати і вдень, і вночі. Крім того, вночі буде працювати поліція і працівники ЛКП", — додає Ірина Маруняк.

У мерії кажуть, наразі точна причина зсуву невідома, однак серед причин аварійної ситуації розглядають погодні умови.

«Зараз, коли наші міські служби виїхали на місце, зрозуміло, що погодні умови та нависання снігу були одним із рушіїв виникнення аварійної ситуації. Після технічних висновків ми зможемо назвати точну причину», — каже перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Як повідомила керівниця міського управління освіти Зоряна Довганик, приміщення у цьому будинку перебувають в користуванні початкової школи з дошкільним відділенням «Дзвіночок». У цьому будинку місто орендує частину приміщень — там розташований комп'ютерний клас, навчаються окремі групи дошкільників та школярів.

Читайте також: У Львові на автівки падають бурулі та брили снігу. Адвокат пояснив, як отримати відшкодування

На початок