"Ви не залишили мені вибору". Дружина Медведчука заявила, що йде в політику

"Ви не залишили мені вибору". Дружина Медведчука заявила, що йде в політику

"Ви не залишили мені вибору". Дружина Медведчука заявила, що йде в політику
УНІАН

Дружина голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" і кума російського президента Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко заявила про вступ до лав ОПЗЖ. Це рішення вона ухвалила після того, як Рада нацбезпеки та оборони запровадила санкції проти неї.

Про це вона заявила у відеозверненні, опублікованому на її Youtube-каналі.

Марченко назвала рішення РНБО та президента Володимира Зеленського про введення санкцій "неконституційним, репресивним та нерозумним".

"Тепер замість одного Медведчука ви отримали ще й Марченко, яка ніколи не прагнула йти в політику, але ви не залишили мені вибору. Відсьогодні я вступаю в партію "Опозиційна платформа – За життя", де своїм головним завданням бачу захист українського народу від зеленого свавілля і беззаконня", – заявила вона.

Телеведуча пригадала, як влітку 2003 році чинний президент Володимир Зеленський "зі своєю багаточисленною командою, в тому числі братами Шефірами та іншими артистами" приїхав до неї додому і попросив допомогти із працевлаштуванням.

"Я була гостинною і допомогла з роботою", – сказала дружина Медведчука.

Вона вважає, що своїми рішеннями Зеленський і його команда "забиває черговий цвях у свою убогу політичну труну". Себе і свого чоловіка Марченко вважає "майбутнім мирної та успішної України, в якій усі громадяни будуть захищені від беззаконня і житимуть щасливо".

Що відомо

  • 19 лютого Рада національної безпеки і оборони ухвалила санкції на три роки проти 19 юридичних та 8 фізичних осіб. До списку, зокрема, потрапили голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук та його дружина, телеведуча Оксана Марченко. Санкції були введені за фінансування тероризму.
  • 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти нардепа від "Опозиційної платформи — За життя" Тараса Козака. Також під санкції потрапили канали "112-Україна", ZIK та NewsOne.
  • Фракція "Опозиційна платформа - За життя" назвала антиконституційними санкції проти голови політради партії Віктора Медведчука і його дружини.
  • У СБУ заявили, що рішення РНБО про введення нових санкцій ґрунтується на матеріалах розслідувань спецслужби.
На початок