Репресії та знищення демократії. ОПЗЖ засудила санкції проти Медведчука

Репресії та знищення демократії. ОПЗЖ засудила санкції проти Медведчука

Репресії та знищення демократії. ОПЗЖ засудила санкції проти Медведчука
. сайт ОПЗЖ

Фракція "Опозиційна платформа - За життя" назвала антиконституційними санкції проти голови політради партії Віктора Медведчука і його дружини, телеведучої Оксани Марченко.

Відповідна заява опублікована пресслужбою "Опозиційної платформи - За життя".

"Україна ще на крок наблизилася до диктатури. Рішенням Ради національної безпеки і оборони, в порушення Конституції і законів, прийнято рішення без суду і слідства накласти персональні санкції на главу політради ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружину Оксану Марченко, Тараса Козака та Наталію Лавренюк", – йдеться у зверненні.

Рішення про запровадження санкцій у ОПЗЖ назвали ознакою "політичного банкрутства режиму Зеленського".

"Режим Володимира Зеленського – політичний банкрут, який втратив довіру і підтримку громадян.  Не виконавши жодного зі своїх передвиборчих обіцянок, що заплутався в корупції і інтригах свого оточення, Володимир Зеленський почав знищувати українську демократію. Масові порушення конституційних прав українських громадян, перетворення державних органів в машину для репресій, позасудові закриття каналів, переслідування політичних опонентів стали останніми аргументами цього слабкого і мстивого режиму", – заявили у ОПЗЖ.

Представники політсили запевнили, що "будуть захищати українську демократію, Конституцію і однопартійців усіма законними способами" та нагадали, що ініціювали початок процедури імпічменту Зеленського.

Що відомо

  • 19 лютого Рада національної безпеки і оборони ухвалила санкції на три роки проти 19 юридичних та 8 фізичних осіб. До списку, зокрема, потрапили голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук та його дружина, телеведуча Оксана Марченко. Санкції були введені за фінансування тероризму.
  • 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти нардепа від "Опозиційної платформи — За життя" Тараса Козака. Також під санкції потрапили канали "112-Україна", ZIK та NewsOne.
На початок