Львівську Домівку врятованих тварин відкрили після двомісячного карантину

Львівську Домівку врятованих тварин відкрили після двомісячного карантину

Львівську Домівку врятованих тварин відкрили після двомісячного карантину
Facebook/Домівка врятованих тварин

Сьогодні, 20 лютого, львівську Домівку врятованих тварин відкрили для відвідувачів. Через сказ у лисиці притулок був на 60-денному карантині. Про це повідомив керівник Домівки Орест Залипський.

За період карантину ні в кого із мешканців Домівки сказу не виявили. Усім тваринам зробили позапланове щеплення. Провакцинувались і працівники та волонтери притулку.

"Настав цей момент, якого всі чекали! Домівка врятованих тварин знову відкрита для відвідувачів та прийому тварин. Ми всі вже з нетерпінням на вас чекаємо!!!", - каже Орест Залипський.

Протягом карантину за тваринами спостерігали ветеринари Львівської обласної державної лікарні ветеринарної медицини. Усі тварини здорові та безпечні для відвідувачів. Орест Залипський додав, що гості можуть принести звірам корисні смаколики. До прикладу, курятину, дрібну рибу, корм для гризунів, котів та собак, фарш, горіхи та сухофрукти. Окрім того, Домівка потребує овочів, фруктів (банани, ківі, яблука, хурма, виноград) та зерна (насіння соняшника, овес та кукурудза).

Що відомо

  • Наприкінці грудня до Домівки привезли лисицю із Тернопільщини. У Львові тварина померла і за протоколом її скерували на експертизу. Спеціалісти з’ясували, що у лисиці був сказ.
  • 4 січня Домівку врятованих тварин на Знесінні закрили на карантин на 60 днів.
  • На цей час волонтери не прилаштовували та не приймали тварин.
На початок