Для медзакладів Прикарпаття почали друкувати листки непрацездатності

Для медзакладів Прикарпаття почали друкувати листки непрацездатності

Для медзакладів Прикарпаття почали друкувати листки непрацездатності
ілюстративне фото

Незабаром медичні заклади Івано-Франківської області отримають листки непрацездатності, однак, коли саме, - невідомо. Центр медичної статистики та аналітики МОЗ України повідомив про початок друку документів.

Про це йдеться на сторінці КНП "Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради".

"Доведено до відома Департаментів охорони здоров’я областей про початок друку листків непрацездатності для потреб закладів охорони здоров’я України. Орієнтовна дата поступлення бланків листків непрацездатності до Івано-Франківської області наразі невідома", – йдеться у дописі.

Нагадаємо, у поліклініках Івано-Франківська закінчилися лікарняні листки. Через це іванофранківці не отримують лікарняних виплат. Про це на оперативній нараді у міського голови повідомила начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

За її словами, така ситуація склалася через те, що в Україні є тільки одне підприємство, яке друкує лікарняні листи, виборчі бюлетені чи інші захищені документи. З першого січня уже мав діяти електронний лікарняний. Тому на підприємстві не друкували лікарняні листки для областей. Ті, що залишилися з минулих років, уже використали.

Читайте також

На початок