Стало відомо, чому іванофранківці не отримують лікарняних виплат

Стало відомо, чому іванофранківці не отримують лікарняних виплат

Стало відомо, чому іванофранківці не отримують лікарняних виплат
Ілюстративне фото: pixabay

У поліклініках Івано-Франківська закінчилися лікарняні листки. Через це іванофранківці не отримують лікарняних виплат. Про це на оперативній нараді у міського голови повідомила начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

За її словами, така ситуація склалася через те, що в Україні є тільки одне підприємство, яке друкує лікарняні листи, виборчі бюлетені чи інші захищені документи. З першого січня уже мав діяти електронний лікарняний. Тому на підприємстві не друкували лікарняні листки для областей. Ті, що залишилися з минулих років, уже використали.

"У грудні ми вже стикнулися із цією проблемою, зробили між своїми закладами перерозподіл. Максимально те, що могли знайти в себе, свої залишки, то це і залишилося. Сьогодні у нас є в лікарнях по 200-300 лікарняних листів, у поліклініках цих листків немає, - пояснює Марія Бойко. – Люди отримують просто довідку, а не лікарняний листок. А по довідці не можна отримати лікарняних виплат".

Вона додає, що вже кілька разів зверталися до департаменту охорони здоров’я, але відповіді таки не отримали. Також подали заяву до Міністерства охорони здоров’я.

Читайте також

На початок