Катерина Бех достроково завершила сезон через травму спини

Катерина Бех достроково завершила сезон через травму спини

Катерина Бех достроково завершила сезон через травму спини biathlon.com.ua

Українська біатлоністка Катерина Бех достроково завершила сезон через травму спини. Про це повідомив президент федерації біатлону України Володимир Бринзак у коментарі Biathlon.com.ua.

Бринзак відзначив, що дискомфорт у спині Бех відчула під час перебування на третьому етапі Кубка IBU у словацькому Осрблі. Через це українка взяла участь лише у спринтерській гонці (43-е місце) і навіть не бігла у гонці переслідування, хоча туди кваліфікувалася.

Не стартувала вона також у короткій індивідуальній гонці уже на четвертому етапі (хоча була заявлена).

"На жаль, новини невтішні: при переїзді з Австрії у Каті виникли проблеми зі спиною, які посилилися після спринту на третьому етапі Кубка IBU. У найближчі дні спортсменка повернеться до Києва для проходження обстеження і подальшого лікування. Доводиться констатувати, що нинішній сезон для Бех завершено".

Катерина Бех мала приєднатися до збірної України на етапі Кубка світу в Нове-Мєсто, однак не змагатиметься там.

Також Бринзак відзначив, що замість Бех на змаганнях в Осрблі виступить Віта Семеренко, яка потрапила до складу збірної України на чемпіонат світу у Поклюці і навіть брала участь в індивідуальній гонці (41-е місце).

Найкращим результатом Катерини Бех у сезоні-2020/21 стало 3-е місце у короткій індивідуальній гонці на етапі Кубка IBU у німецькому Арбері. На чемпіонаті Європи-2021 Бех двічі фінішувала 9-ю - у гонці переслідування та індивідуальній гонці.

Читайте також: Прима - у топ-10, Легрейд - чемпіон світу. Результати індивідуальної гонки

Бех також брала участь на етапах Кубка світу у складі основної жіночої збірної України - спринт у Обергофі (62-е місце), спринт та гонка переслідування в Гогфільцені (59-е та 52-е місце відповідно), а також у Контіолахті (63-я у спринті, 64-а в індивідуальній гонці).

При цьому Бех була кандидаткою на чемпіонат світу з біатлону у Поклюку. Проте головний тренер української збірної Юрай Санітра її до складу не включив, мотивувавши рішення "більшою кількістю стартів на Кубку IBU", які може провести біатлоністка.

Які змагання пропустить Катерина Бех?

  • Заключні гонки третього етапу Кубка IBU - жіночу естафету, спринт та гонку переслідування (17 лютого Бех не бігла в короткій індивідуальній гонці);
  • Етап у італійському Ріднау-валь-Ріданні, який відбудеться з 8 по 14 березня;
  • Три етапи Кубка світу, які відбудуться з 1 по 21 березня (два - у чеському Нове-Мєсто і заключний у шведському Остерсунді).
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт