Одна українка у топ-30 жіночого переслідування на Кубку IBU. Результати гонки

. НОК

Катерина Бех не стартувала.

За підсумками жіночого спринту до гонки переслідування потрапили чотири українські спортсменки - Катерина Бех, Ірина Петренко, Анна Кривонос та Валерія Дмитренко. Найвищий стартовий номер був у Бех, вона повинна була розпочинати гонку 43-ю.

Проте за кілька хвилин до початку гонки переслідування стало відомо, що Бех не візьме в ній участь. Таким чином, Україну у гонці представляли лише Петренко, Кривонос та Дмитренко.

Українки змогли відіграти позиції за підсумками гонки переслідування. Але до топ-30 потрапила лише одна - Ірина Петренко.

Петренко вдало пройшла три перших вогневих рубежі, завдяки чому піднялася з 47-ї на 25-у позицію. Проте через дві хиби на останньому вогневому рубежі Петренко опустилася на 4 позиції, фінішувавши 29-ю.

Могла фінішувати у топ-30 і Анна Кривонос. Перед третьою стрільбою вона навіть випереджала Петренко на одну позицію завдяки точній стрільбі на першому та другому вогневих рубежах. На "стійці" Кривонос заробила 1 та 2 кола штрафу відповідно і у підсумку зайняла 35-е місце.

7 позицій вдалося відіграти і Валерії Дмитренко. Українка замкнула топ-60 у спринті і хоча тричі помилилася на вогневих рубежах, змогла покращити свій результат - 53-е місце.

Вдруге поспіль перемогу на етапі Кубка IBU в Осрблі здобула німкеня Ванесса Фогт. Попри одне коло штрафу на першій стрільбі, вона випередила найближчу переслідувачку - росіянку Анастасію Горєєву на 30.8 секунди. Третьою фінішувала ще одна представниця Росії Анастасія Єгорова.