Денис Насико - десятий у переслідуванні на Кубку IBU. Результати гонки

Денис Насико - десятий у переслідуванні на Кубку IBU. Результати гонки Біатлон майбутнього

Тарас Лесюк повторити вчорашній результат не зміг.

Другим стартом для чоловіків на етапі Кубка IBU в словацькому Осрблі стала гонка переслідування. У порівнянні із спринтом, у якому у топ-10 окрім Тараса Лесюка фінішували п'ять норвежців та чотири німці, підсумки гонки переслідування виявилися майже ідентичними.

За підсумками вчорашнього спринту на Кубку IBU Лесюк став єдиним біатлоністом із Норвегії та Німеччини, який потрапив до топ-10. Із відставанням у 1:01 українець стартував у гонці переслідування.

Проте гонка переслідування не склалася належним чином для Лесюка. За її підсумками його випередив інший українець - Денис Насико.

Насико розпочав гонку із відставанням у 1:22 від лідера - норвежця Гаварда Богетвейта. За підсумками перших двох вогневих рубежів українець припустився по двох хиб (по одній на кожному), а ось на третій відстрілявся чисто, піднявшись на 9-е місце.

Перед останньою стрільбою Насико навіть мав шанси на топ-6. Проте одна незакрита мішень відкинула Дениса на 10-е місце. Її українцеві втримати вдалося - фініш у топ-10. Це його найкращий результат у кар'єрі та перший фініш у топ-10 на етапах Кубка IBU.

Лесюк вдало розпочав гонку, чисто відстрілявши першу стрільбу та скоротивши відстань до лідера - німця Юстуса Стрелоу до 25 секунд. Перед другою стрільбою Лесюк програв кілька секунд, однак мав шанси піднятися - Стрелоу припустився однієї хиби на стрільбі.

Однак і сам Лесюк не відстріляв чисто другий вогневий рубіж - із двома хибами українець опустився на 11-е місце, повернуши собі майже те відставання, що було до початку гонку. Невдалою виявилися для Лесюка і третя стрільба - ще одна незакрита мішень. За її підсумками він вже опустився на 14-е місце. Хоча останній вогневий рубіж для нього пройшов успішно, покращити своє положення українець вже не зміг, так і закінчивши гонку 14-м.

Ще двоє українців, які брали участь у гонці - Андрій Доценко та Руслан Ткаленко зайняли 23-е і 25-е місця у гонці відповідно. При цьому Доценко вдало пройшов перші три вогневі рубежі (лише одна хіба), наблизившись до Лесюка. Однак під час останньої стрільби Доценко припустився двох промахів і опустився за межі топ-20 - 23-е місце.

Для Руслана Ткаленко, який стартував найпізніше серед українців, гонка переслідування виявилася чи не найуспішнішою. Маючи 51-й стартовий номер за підсумками спринта та відставання у 2:37 хвилини, Ткаленко завдяки точній стрільбі (лише одна незакрита мішень) та швидкості на дистанції (16-е місце серед усіх біатлоністів) піднявся аж на 24-у позицію. У нього шостий чистий час переслідування.

Перемогу у гонці здобув німець Філіпп Наврат, який випередив співвітчизника Юстуса Стрелоу на 14.8 секунди. Місця з 3-го по 8-е зайняли представники Норвегії, однак Гавард Богетвейт, який переміг у спринті, фінішував лише восьмим із 6 колами штрафу.