Чернігівська «Десна» поступилася луганській «Зорі» 2:1

Чернігівська «Десна» поступилася луганській «Зорі» 2:1 ФК "Десна"

Чернігівський футбольний клуб «Десна» програв луганській «Зорі» у 14 турі Української прем’єр-ліги із рахунком 2:1. Гра відбулася 13 лютого.

Два голи на користь своєї команди забив гравець «Зорі» Олександр Гладкий на 18-ій та 61-ій хвилинах матчу.

Єдиний гол «Десни» у ворота суперника на 21-ій хвилині забив Андрій Тотовицький.

Наразі чернігівська команда посідає третє місце у турній таблиці з 23 очками. Наступний матч «Десна» гратиме 21 лютого проти столичного «Динамо».

Нагадаємо, в останнє в УПЛ футбольні клуби «Десна» та «Зоря» зустрічалися у 1 турі 22 серпня минулого року. Тоді чернігівці виграли в суперника з рахунком 3:1.