Населення Дніпропетровщини складає 3 мільйони 230 тисяч – дані уряду (ДОПОВНЕНО)

Населення Дніпропетровщини складає 3 мільйони 230 тисяч – дані уряду (ДОПОВНЕНО)

Населення Дніпропетровщини складає 3 мільйони 230 тисяч – дані уряду (ДОПОВНЕНО)

На Дніпропетровщині живе 3 мільйони 230 тисяч людей. Результати оцінки чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року представив міністр Кабміну Дмитро Дубілет.

Жінок на Дніпропетровщині – 1 мільйон 755,6 тисяч, чоловіків – 1 мільйон 474,4 тисячі.

Загальна чисельність населення України склала 37 млн 289 тисяч людей.

Оцінку провели за три місяці за допомогою трьох методик:

1) Дані мобільних операторів. Взяті дані про кількість абонентів за два місяці і виключені абоненти, які були в мережі менше ніж місяць. Виключені модемні пристрої. Проведено масштабне соціологічне дослідження за кількістю телефонів. Додано дані з реєстрів молоді та людей пенсійного віку.

2) Розподіл людей за статтю та віком. Використано дані Держстату та реєстрів. Взяті дані Пенсійного фонду й екстраполювані через вікову і статеву інформацію.

3) Дані державного реєстру фізичного осіб.

За словами Дмитра Дубілета, ця цифра не включає людей, які постійно мешкають за кордоном та на окупованих територіях.

Похибка може становити до трьох відсотків. Також Дубілет зазначив, що електронний перепис населення уряд планує провести до кінця року.

Водночас у коментарі Суспільному завідувач відділу моделювання Інституту демографії та соціальних досліджень Володимир Саріого сказав, що методологія,, за якою здійснили підрахунок населення, має ще визнати Наукова міжнародна спільнота. Це експерти, які займаються питанням використання даних для оцінки населення.

За його словами, дані проведеного дослідження можна використовувати, але відмовлятися від традиційного перепису не варто.

Населення Дніпропетровщини складає майже 3 мільйони 230 тисяч людей – дані уряду

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди