Нас 37 мільйонів. У Кабміні назвали чисельність населення України

Нас 37 мільйонів. У Кабміні назвали чисельність населення України

Нас 37 мільйонів. У Кабміні назвали чисельність населення України

Кількість населення України склала 37 млн 289 тисяч людей станом на 1 грудня 2019 року.

Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет на пресконференції у Києві.

  • Жінок — 20,01 млн.
  • Чоловіків — 17,28 млн.

У Києві живе 3,7 млн людей.

За словами Дубілета, ця цифра не включає людей, які постійно мешкають за кордоном та на окупованих територіях. Оцінку провели за три місяці за допомогою трьох методик:

1. Дані мобільних операторів. Узяті дані про кількість абонентів за два місяці і виключені абоненти, які були в мережі менше місяця. Виключені модемні пристрої. Проведено масштабне соціологічне дослідження за кількістю телефонів. Додано дані з реєстрів молоді та людей пенсійного віку.

2. Розподіл людей за статтю та віком. Використано дані Держстату та реєстрів. Взяті дані Пенсійного фонду й екстрапольовані через вікову і статеву інформацію.

3. Дані державного реєстру фізичного осіб.

"Максимальна різниця між результатами вийшла 2,86%. Аби приймати ефективні управлінські рішення, велика точність не потрібна", — сказав Дубілет.

Також він зазначив, що традиційний перепис населення обійшовся б у 3,4 млрд грн (бюджет, закладений на 2020 рік), а його підсумки були б у першому кварталі 2021 року.

Як відомо, у Держстаті повідомляли, що станом на 1 листопада 2019 року чисельність населення становила 41 мільйон 940 тисяч 726 людей.

На початок