Цимбал показав найкращий результат за швидкострільностю у спринті, Підручний і Прима - у топ-10 Юлія Садикова / XSport

Завдяки швидкій роботі на стрільбі Цимбал зміг потрапити у топ-30 гонки.

За підсумками чоловічого спринту троє українців потрапили до топ-30 та гарантували місце у гонці переслідування. Артем Прима фінішував 20-м. Дмитро Підручний - 23-м, а Богдан Цимбал замкнув першу тридцятку спортсменів. Ще один представник України, Антон Дудченко, фінішував лише 78-м.

Однією із причин високого результату українців у спринті стала робота на стрільбі. Всі троє представників України, що фінішували у топ-30, показали дуже швидку стрільбу, зайнявши місце у топ-10. Причому Богдан Цимбал став найкращим серед учасників спринту.

Сам Цимбал після гонки відзначив у коментарі журналісту Суспільне Спорт Євгенію Каранову, що не здивований такою швидкострільністю, відзначивши, що і на юнацьких етапах стріляв так швидко.

"Для Поклюки - норма. Коли я бігав тут на юніорському чемпіонаті Європи, стріляв швидко. Сьогодні у своєму режимі відпрацював. Вийшов 0 - чудово. Відіграв там, де можна було".

Цимбал відстріляв два вогневі рубежі із результатом 47.2 секунди, випередивши француза Емільєна Жаклєна, що фінішував третім у гонці, на 0.7 секунди. А ось Артем Прима та Дмитро Підручний відстріляли за 50.4 і 51.1 секунди відповідно, зробивши, на відміну від Цимбала, 1 та 2 хиби відповідно.

• 58. Антон Дудченко (Україна, 2+1) 1:01.5

Також Цимбал потрапив до трійки найкращих за підсумками кожної стрільби. Перший вогневий рубіж Богдан відстріляв за 24.7 секунди, а "стійку" - за 22.4 сек - так само, як і Підручний. Найшвидше "лежку" відстріляв Антон Бабіков - 23 секунди, другий вогневий рубіж - угорець Сома Дьялаї - 20.8 секунди.

Щодо швидкості проходження на дистанції, найкращим серед українців став Дмитро Підручний - 16-й результат та 50 секунд відставання від найшвидшого біатлоніста гонки Йоганнеса Бьо. Прима - 25-й (1:06.6 відставання), а ось Цимбал і Дудченко рухалися повільніше - 63-й та 73-й результати відповідно.

• 30-е місце у спринті - найкращий результат Богдана Цимбала у кар'єрі. Перед цим українець фінішував 47-м на етапі Кубка світу у Контіолахті.

• У суботу, 13 лютого, відбудеться жіночий спринт. Від України його бігтимуть Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валентина Семеренко і Дар'я Блашко.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол