У Києві презентують 14-томне видання Лесі Українки без цензури

У Києві презентують 14-томне видання Лесі Українки без цензури

У Києві презентують 14-томне видання Лесі Українки без цензури

З 26 лютого по 8 березня в Українському Домі (Київ) відбудеться презентація нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14 томах. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Фейсбуці.

"Спадок письменниці з її листами, невиданими рукописами та чернетками. Вперше в Україні. У друці 14-томник вийде обмеженим накладом, але оцифрована версія буде доступна всім охочим", – зазначив Ткаченко.

Що відомо

  • 29 січня президент Зеленський підписав указ про відзначення 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки.
  • Протягом 2021 року під егідою Міністерства культури відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки.
  • 25 лютого, у день народження Лесі Українки, відбудеться офіційне відкриття мистецького проєкту "Леся Українка: 150 імен" в Українському домі (Київ, вул. Хрещатик, 2).
  • Міністерство культури та інформаційної політики разом з агенцією Postmen створили характерний візуальний стиль до святкування 150-річчя Лесі Українки.

Читайте також

Наукове товариство імені Шевченка – найбільша "фабрика думок" України. Ось її історія

Прогресивна, активна, феміністична. За кого б голосувала Леся Українка

В Україні стартував міжнародний флешмоб "Global Lesya Ukrainka 2021"

На початок