Хмельницьке "Поділля" у контрольному матчі зіграло у нічию з "Нивою"

Хмельницьке "Поділля" у контрольному матчі зіграло у нічию з "Нивою" ФК "Поділля"

У так званому "подільському" дербі хмельницьке "Поділля" зіграло у нічию з вінницькою "Нивою". Про це повідомляє пресслужба хмельницької команди.

Контрольний матч відбувся 10 лютого у Вінниці на СК "Нива".

На перший тайм тренери хмельничан у складі випустили одразу вісім гравців, які наразі перебувають на перегляді у команді.

На початку матчу “Поділля” грало впевненіше, тримаючи м’яч під контролем. Перший гол у матчі вдалося забити хмельничанам. На 33-ій хвилині гравець "Поділля", який перебуває на перегляді у команді, скористатись помилкою оборонця “Ниви”. Футболісту вдалося вийти віч-на-віч з голкіпером і пробити у ближній кут від голкіпера вінничан – 0:1.

Майже відразу хмельничани мали шанс збільшити рахунок, та удар за меж карного майданчика прийшовся у стійку воріт господарів.

Наприкінці першого тайму вінничани зрівняли рахунок матчу заробивши штрафний удар прямо на лінії карного майданчику хмельничан. Штрафний взявся виконувати Олександр Борячук. Воротар, здавалось вибрав правильну позицію, м’яч йшов йому в руки, але вислизнув і влетів у ворота – 1:1.

В другому таймі було багато боротьби, багато помилок. В підсумку друга половина гри пройшла без голів.

• ФК "Поділля" повернувся до тренувань. У міжсезонні команда проведе п'ять спарингів.
  • Футбольний клуб "Поділля" у контрольному матчі зіграв у нічию з командою з Житомира"Полісся". Це перший матч хмельницької команди після виходу з відпустки.
  • 13 лютого, команди знову зустрінуться у Вінниці на СК “Нива”.
  • Наразі "Поділля" у турнірній таблиці другої ліги ділить перше місце з командою "Діназ" Вишгород. Третє місце займає команда ФК"Епіцентр" Дунаївці, але у їхньому пасиві ще одна не зіграна гра. "Епіцентр" відстає від лідерів турнірної таблиці на одне очко.
  • 19 березня "Поділля" зіграє свій перший матч у другій половині сезону проти команди "Епіцентр" Дунаївці.
  • Кубок України: Хмельницьке "Поділля" у серії післяматчевих пенальті перемогла команду "Прикарпаття"
  • Через порушення регламенту Кубка України хмельницьке "Поділля" виключено з числа учасників поточного турніру.