Кубок України: Хмельницьке "Поділля" у серії післяматчевих пенальті перемогла команду "Прикарпаття" Суспільне Полтава

Хмельницька команда з футболу "Поділля", яка приймає участь у турнірі за Кубок України перемогла команду "Прикарпаття" і вийшла до наступного етапу боротьби за кубок.

Про це повідомляє Хмельницька обласна асоціація футболу.

Рахунок в основному часі закінчився 1-1, забивали тільки гравці "Поділля". Перший гол з пенальті забив Жданов на 72 хвилині, а уже на 83 голом у свої ворота відзначився Шпікула.

Також за фол останньої надії, на 89 хвилині був вилучений гравець "Поділля". Після нічийного основного часу, команди зіграли два додаткових тайми, в яких переможця так і не визначили.

Тому у цьому матчі все вирішувала серія пенальті, у якій з рахунком 8-7 перемогла Хмельницька команда.

Нагадаю, що 30 серпня Дунаєвецька команда "Епіцентр", зіграє матч в етапі Кубка України проти Львівських Карпат