"Кожен пробіг на межі можливостей". Юрай Санітра - про виступ у змішаній естафеті, фініш Підгрушної

"Кожен пробіг на межі можливостей". Юрай Санітра - про виступ у змішаній естафеті, фініш Підгрушної

Ексклюзивно
"Кожен пробіг на межі можливостей". Юрай Санітра - про виступ у змішаній естафеті, фініш Підгрушної Євгеній Каранов

Ексклюзивний коментар Юрая Санітри для Суспільне Спорт.

Збірна України фінішувала на четвертому місці у змішаній естафеті, у першій гонці чемпіонату світу з біатлону. До останньої стрільби синьо-жовта збірна йшла на другому місці, а на фініші програла 0.5 секунди "бронзі".

Дивіться відео змішаної естафети на чемпіонаті світу

За швидкістю Україна показала третій результат у гонці, а кожен з українських біатлоністів входив у топ-4 за швидкістю на етапі.

Читайте також: Україна показала третій результат за швидкістю у змішаній естафеті

Після фінішу гонки Юрай Санітра дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, розповів про виступ команди та фініш Олени Підгрушної.

  • Оцінка виступу збірної України

"Як можна дати погану оцінку? Спортсмени зробили усе, що могли і на трасі, і на стрільбищі. Не можу сказати, що хтось був кращим, а хтось - гіршим. Думаю, що кожен на своєму етапі пробіг на межі можливостей.

Думаю, що було не соромно дивитися на нашу командну, трималися з найкращими командами - багато сильних збірних залишилися за нами. Шкода, що не було медалі, але такий спорт".

  • Виступ Олени Підгрушної, її фінішне коло

"На стрільбі стоячи Олена зробила усе, що могла, не тільки у неї були проблеми зі стійкою - тут висота. Підгрушна боролася дуже здорова два кола, тому не скажу, що була якась помилка.

Думаю, що трохи нам погода не допомогла: до підйому Підгрушна була сильнішою за шведку, хотіла її обійти, але там був сніжий сніг, це її гальмувало. А на фініш виїхала за спиною - не встигла об'їхати до фінішної прямої".

  • Здоров'я та виступ Дмитра Підручного

"Дмитро біг на першому колі дуже здорово, наздоганяв француза, не було проблем з кимось бігти у контактній боротьбі. На фініші трохи відчув висоту, але й так зробити сою роботу добре.

  • Вибір складу на спринти

"План на наступні гонки у нас є. У цій гонці усі бачили, що старт дуже важкий для всіх. Тому треба виспатися, а після завтрашнього тренування будемо думати, хто бігтиме спринти".

Що відомо

  • Четверте місце - найкращий результат у історії збірної України у змішаній естафеті на чемпіонатах світу. До цього українська збірна фінішувала четвертою лише у Голменколлені - тоді в її складі бігли Валентина Семеренко, Підгрушна, Семенов та Підручний - двоє із чотирьох учасників гонки у Поклюці.

Що далі

  • У п'ятницю, 12 лютого, відбудеться чоловіча спринтерська гонка, 13 лютого - жіночий спринт.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт