Біатлон: Кубок світу
Україна показала третій результат за швидкістю у змішаній естафеті

. AP

За швидкострільністю українці замкнули топ-10.

Збірна України з біатлону, попри фініш на четвертому місці у змішаній естафеті, за швидкістю показала третій результат.

Дивіться відео змішаної естафети на чемпіонаті світу

Українська збірна відстала тільки від переможців Норвегії та від Франції, яка з колом штрафу фінішувала на 5-му місці. Швеція, яка випередила українок у боротьбі за третє місце, показала четвертий результат за швидкістю, а Австрія - сьомий.

7. Австрія +1:56.1.

Як пробігли чоловіки на кожному з етапів?

• Артем Прима став найшвидшим у складі української збірної. Відставання Прими від лідера першого етапу - француза Емільєна Жаклена - склало лише 9.2 секунди (16:53.2), із цим результатом українець став четвертим на дистанції. Окрім Жаклена, випередили Приму також норвежець Штурла Легрейд та білорус Антон Смольський.
  • Дмитро Підручний, так само, як і Прима, став четвертим на своєму етапі. Проте відставання від лідера Йоганнеса Бьо у Підручного значно більше - 32.3 секунди (17:04.1). Також українця випередили швед Мартін Понсіулома та француз Кантен Фійон-Майє.

Як пробігли жінки на кожному з етапів?

• Так само, як і представники чоловічої команди, Юлія Джима стала четвертою на третьому етапі. Джима відстала від лідерки Деніз Геррманн всього на 10 секунд, закінчивши дистанцію за 19:27.8 хвилини. Другою та третьою за швидкістю на етапі українки були норвежка Тіріл Екгофф та швейцарка Селіна Гаспарін.
  • Олена Підгрушна, попри невдалу останню стрільбу, на дистанції показала найкращий етап серед українців. Підгрушну випередили лише німкеня Франціска Пройс та Марте Олсбю Ройзеланд, яка принесла Норвегії перемогу. Підгрушна програла Пройс лише 5.2 секунди, пройшовши дистанцію за 19:23.7 хвилини.