Українки Кіченок та Бондаренко пройшли до другого раунду парного розряду Australian Open

Українки Кіченок та Бондаренко пройшли до другого раунду парного розряду Australian Open

Українки Кіченок та Бондаренко пройшли до другого раунду парного розряду Australian Open Peter Figura

Перше коло у парному розряді також подолала Людмила Кіченок.

Українська пара тениситок Надія Кіченок та Катерина Бондаренко, а також Людмила Кіченок здобули перемоги у стартових матчах на Australian Open.

Як зіграли Надія Кіченок та Катерина Бондаренко?

Виступ у парному розряді на Australian Open для українок розпочався із перемоги над чесько-іспанською парою Марією Боузковою та Сарою Соррібес-Тормо. Чеська тенісистка у цьому розіграші Australian Open вже зустрічалася із представницями з України, програвши у першому раунді Еліні Світоліній.

Читайте також: Еліна Світоліна за дві години пройшла стартовий раунд Australian Open

Матч для українок розпочався із перемоги на подачі суперниць за рахунку 2:1, проте у наступному геймі Кіченок та Бондаренко дозволили опоненткам взяти брейк. За рахунку 4:4 українські тенісистки віддали ще один гейм чешці та іспанці, проте у наступному відігралися. Вирішальною стала подача представниць України за рахунку 5:5 - ще один брейк на користь Боузкової та Соррібес-Тормо, після чого на них очікувала поразка у сеті.

У наступних двох партіях українки змогли перемогти суперниць. При цьому другий сет розпочався для Кіченок та Бондаренко з брейку на подачі опоненток за рахунку 1:0, але наступні 4 гейми взяли саме іспанська та чеська тенісистки. Однак українки змогли відігратися і здобули перемогу у наступних 4 геймах, перевівши гру у третій сет.

Остання партія закінчилася для українок розгромною перемогою. Кіченок та Бондаренко не віддали жодного гейму суперницям, хоча на старті ледь не дозволили їм зробити брейк.

Гра між тенісистками тривала майже дві години. Українки здобули перемогу попри те, що жодного разу не подали навиліт (у Боузкової та Соррібес-Тормо два ейси), а також припустилися більшої кількості подвійних помилок (4 проти 3). Проте Кіченок та Бондаренко реалізували значно більше брейк-поїнтів, ніж їх суперниці (80% проти 45%).

Australian Open. Жінки, парний розряд. Перший раунд

Катерина Бондаренко / Надія Кіченок (Україна) - Маріє Боузкова (Чехія) / Сара Соррібес Тормо (Іспанія) 2:1 (5:7, 6:4, 6:0)

Як зіграла Людмила Кіченок?

Окрім української пари, до другого раунду Australian Open пройшла також ще одна українка - Людмила Кіченок. Виступаючи у парі з латвійкою Єлєною Остапенко, українська тенісистка перемогла японо-американський дует Макото Ніномії та Сабріни Сантамарії.

Україно-латвійському дуету вдалося перемогти суперниць у двох сетах. У першій партії Кіченок та Остапенко взяли брейк на подачі опоненток за рахунку 1:0, проте наступний гейм програли. За рахунку 4:4 українка та латвійка дозволили японці та американці зробити ще один брейк, проте у наступному геймі відігралися. За рахунку 6:5 Кіченок та Остапенко були навіть близькі до перемоги, маючи два сет-боли, проте не взяли брейк. Хоча й перемогли на тай-брейку.

Друга партія також розпочалася для тенісисток із обміну брейками. Однак після цього україно-латвійський дует не програв жодного гейму на своїй подачі і зробив брейк за рахунку 2:2. У вирішальному геймі Кіченок та Остапенко ледь не віддали власну подачу, не реалізувавши два матч-боли, проте з третьої спроби змогли перемогти.

Гра тривала півтори години. Україно-латвійський дует тричі подавав навиліт (суперниці - жодного разу), а також припустився лише однієї подвійної помилки (у Ніномії та Сантамарії - 4).

Australian Open. Жінки, парний розряд. Перший раунд

Людмила Кіченок (Україна) / Єлєна Остапенко (Латвія) - Макото Ніномія (Японія) / Сабріна Сантамарія (США) 2:0 (7:6 (5), 6:4)

Що далі?

  • Наступну гру у парному розряді Надія Кіченок та Катерина Бондаренко проведуть проти переможця протистояння між австралійками Кімберлі Біррелл и Джеймі Форліс та німецько-російської пари Лаури Зігемунд та Вєри Звонарьової.
  • Людмила Кіченок та Єлєна Остапенко у наступному раунді зустрінуться з представницями Румунії - Андреєю Міту та Ралукою Олару.
  • Єдиною представницею України у одиночному розряді є Еліна Світоліна. У четвер, 11 лютого, вона зустрінеться з 16-річною американкою Корі Гафф.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика