Еліна Світоліна за дві години пройшла стартовий раунд Australian Open

Еліна Світоліна за дві години пройшла стартовий раунд Australian Open

Еліна Світоліна за дві години пройшла стартовий раунд Australian Open AP Images

Єдина українка, що пройшла в другий раунд.

П'ята сіяна Australian Open отримала в суперницю 50-у ракетку світу в першому раунді змагань - Еліна Світоліна проти Марії Боузкової. Ці тенісистка раніше зустрічалися двічі, рахунок 1:1. Причому свою перемогу українка здобула в 3-годинному фінальному матчі в Монтерреї.

Матч у Мельбурні видався не менш драматичним, ніж фінал Монтеррея. І хоча Світоліній вистачило два сети для перемоги, гра тривала дві години.

У першому сеті Еліна виграла з рахунком 6:3, зробивши єдиний брейк на початку партії. Українка, по суті, зачепилася за єдину подачу суперниці - і вона ж стала вирішальною. На своїх подачах Світоліна відіграла два брейкпоїнти, а зрештою закрила сет з четвертого сетболу.

Друга партія розпочалася з обміну брейками, після чого тенісистки не віддавали свої подачі. Зрештою, сет дійшов до тайбрейку, де Світоліна з другого матчболу виграла гру - 7:5.

За статистикою це був максимально рівний матч: 27 віннерів у Еліни проти 28 у Марії, в обох тенісисток по 33 невимушені помилки. У Боузкової краще працювала перша подача, а Світоліна програла кожен другий м'яч при другій подачі.

Однак у ключові моменти українка втримувала тиск суперниці та вигравала вирішальні очки, що й допомогло їй здобути перемогу.

Australian Open. Жінки. Перший раунд

Еліна Світоліна (Україна, 5) - Маріє Боузкова (Чехія) 2:0 (6:3, 7:6 (5) )

Що далі

  • Еліна - остання представниця України в одиночному розряді в Мельбурні. Марта Костюк та Сергій Стаховський уже вилетіли.
  • У другому раунді Світоліна зіграє проти 16-річної Коко Гофф (48-а ракетка світу). Американка у першому матчі катком пройшлася по Жіл Белен Тайхманн - 6:3, 6:2.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт