Хмельницькі самбісти здобули на чемпіонаті України три медалі

Хмельницькі самбісти здобули на чемпіонаті України три медалі Фото: ХМР

Хмельницькі самбісти з чемпіонату України серед юніорів старшого віку привезли три медалі. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Змагання проходили з 4 по 7 лютого у місті Харків. У них брали участь понад тисяча спортсменів з усієї України.

Золоту медаль на чемпіонаті здобув Владислав Холод. Він змагався у ваговій категорії 71 кілограм серед юніорів (36 учасників);

• Треті місця посіли одразу два хмельницькі спортсмени: Дмитро Житарюк та Дмитро Савченко. Житарюк виступав серед юнаків у ваговій категорії 71 кг (59 учасників). Тоді як Савченко здобув ІІІ місце теж серед юнаків, але у ваговій категорії 88 кг (29 учасників).

Підготували спортсменів тренери ДЮСШ № 2 "Авангард" Володимир Онищук, Віктор Оган, Сергій Козира та тренери ДЮСШ "Динамо" Дмитро Буділовський та Оксана Пилипчук.

• У другому контрольному матчі на зборах у Туреччині волочиський Агробізнес поступився команді з Латвії Вентспілсу. Команда Чижевського пропустила чотири м'ячі у відповідь забивши тільки один гол.