Міносвіти зараховуватиме сертифікати міжнародних мовних іспитів як ДПА

Міносвіти зараховуватиме сертифікати міжнародних мовних іспитів як ДПА

Міносвіти зараховуватиме сертифікати міжнародних мовних іспитів як ДПА
Unsplash

Міністерство освіти зараховуватиме сертифікати, отримані студентами з міжнародних мовних іспитів з іноземної мови, як державну підсумкову атестацію з іноземної мови.

Про це повідомляє пресслужба Міносвіти.

За інформацією міністерства, для випускників класів, які вивчають іноземну мову за рівнем стандарту або академічним рівнем, достатньо надати сертифікат міжнародного мовного іспиту з іноземної мови рівня B-1. Для учнів класів із поглибленим вивченням іноземних мов для зарахування потрібен сертифікат рівня В-2 і вище.

Як зазначають у Міносвіти, ці сертифікати мають бути отримані у 2020-2021 роках.

Зокрема, зарахувати можуть сертифікати та дипломи: TOELF та IELTS – з англійської мови, Goethe-Zertificat – з німецької, DELF – з французької та DELE – з іспанської мови.

Читайте також: Сесії, предмети та результати. Що потрібно знати про ЗНО 2021

Окрім цього у Міносвіти нагадали, що у 2021 році випускники, які для проходження ДПА обрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки.

"Водночас здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть обрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову", – додають в Міносвіти.

Що відомо

  • В Україні 1 лютого розпочалась реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Вона триватиме до 5 березня.
  • Верховна рада підтримала законопроєкт щодо грошових премій для найкращих учасників ЗНО. Згідно з документом, виплати будуть отримувати 30 випускників, які набрали 790 і більше балів з чотирьох предметів.

Вибір редакції

На початок