Сесії, предмети та результати. Що потрібно знати про ЗНО 2021

Сесії, предмети та результати. Що потрібно знати про ЗНО 2021

Сесії, предмети та результати. Що потрібно знати про ЗНО 2021 УНІАН

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2021 році триватиме до 5 березня, а основна сесія пройде з 21 травня по 15 червня.

Як повідомив виконувач обов'язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко під час брифінгу, розміщення запрошень-перепусток триватиме до 30 березня, де буде зазначено в яку дату, де і який предмет складає учасник ЗНО.

Додатковий період реєстрації триватиме з 6 по 18 травня. Фінальна стадія проведення ЗНО — додаткова сесія для окремих категорій учасників — з 29 червня по 16 липня.

За словами Бойко, в період з 1 лютого по 5 березня на додаткову сесію ЗНО можуть зареєструватися особи, які зазначили про необхідність створення особливих умов, перебувають на тимчасово окупованих територіях, або на лінії зіткнення, у період основної сесії перебувають за кордоном або складають державні іспити чи беруть участь у міжнародних заходах, включених до офіційних заходів МОН, Мінмолодьспорту та Мінкультури тощо.

У період з 6 по 18 травня на додаткову сесію ЗНО можуть зареєструватися особи, які живуть у Криму та на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також особи, які перебувають в установах виконання покарань. Крім того, в цей час можуть зареєструватися особи, які мають проходити ДПА у формі ЗНО, але через поважні причини не зареєструвалися під час основного періоду реєстрації.

Дати проведення ЗНО:

  • 21 травня – хімія;
  • 24 травня – іспанська, німецька, французька мови;
  • 25 травня – англійська мова;
  • 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту);
  • 1 червня – українська мова, українська мова і література;
  • 4 червня – історія України;
  • 7 червня – фізика;
  • 10 червня – біологія;
  • 15 червня – географія.

Оголошення результатів з хімії відбудеться до 4 червня, з іноземних мов - до 18 червня, з математики та фізики - до 22 червня, з української мови, української мови та літератури, історії України та біології - до 25 червня, з географії - до 30 червня. Результати додаткової сесії ЗНО буде оголошено до 23 липня.

Крім цього, за словами Бойко, випускники минулих років можуть скористатися при вступі сертифікатами ЗНО минулих років, якщо вони, відповідно, складали ці тести за 2018, 2019, 2020 роки.

У 2021 році учасники зовнішнього незалежного тестування матимуть можливість пройти тестування не більше, ніж з 5 предметів. Бойко наголосив, що обов'язковими для складання на ЗНО будуть українська мова та українська література.

У 2021 ЗНО та Державну підсумкову атестацію можуть складати ті, хто здобуває повну загальну середню освіту та планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврський рівень. Також зовнішнє незалежне оцінювання складатимуть студенти закладів вищої освіти та випускники закладів освіти за кордоном. Тільки ЗНО складатимуть випускники минулих років, які вже мають атестати про отримання повної середньої освіти та сертифікати ЗНО, і які вирішили змінити інший напрям підготовки.

Тести для складання ЗНО під час реєстрації можна замовити українською, російською, кримськотатарською, польською, білоруською та польською мовами.

Що відомо

  • Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочалася 1 лютого.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди