В Одесі знову замінували дитячі садки, працюють вибухотехніки

В Одесі знову замінували дитячі садки, працюють вибухотехніки

В Одесі знову замінували дитячі садки, працюють вибухотехніки
Фото: пресслужба Нацполіції в Одеській області

Правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування дитячих садків у двох районах Одеси. Про таке розповіли в пресслужбі Національної поліції Одеської області.

Повідомлення про нібито замінування дитсадків у Київському та Приморському районах міста надійшло на електронну пошту поліції. Точну кількість "замінованих" закладів у поліції не зазначили.

Наразі на місцях працюють вибухотехніки, рятувальники, кінологи та слідчо-оперативні групи поліції.

Нагадаємо, 25 січня анонім повідомив про "замінування" 373 закладів освіти Одеси та області. Поліцейські завершили перевірку лише зранку 26 січня. Жодних небезпечних пристроїв чи речовин не виявили. Того ж дня "замінували" ще одну школу в Суворовському районі міста.

Також 20 січня на електронну адресу поліції надійшло повідомлення про замінування 186 дитсадків та навчальних закладах міста. Раніше, 15 січня, до поліції надійшло аналогічне повідомлення про мінування 185 дитячих садків. В обох випадках жодних вибухових пристроїв не знайшли. Правоохоронцям довелося перевірити всі дитячі садки Одеси.

Зазначимо, Геннадій Труханов назвав кількаразові масові "замінування" дитсадків Одеси "елементом гібридної війни" та розпорядився посилити заходи безпеки в навчальних закладах міста.

Читайте також

Вибір редакції

На початок