В Одесі "замінували" 185 дитячих садків: працюють вибухотехніки

В Одесі "замінували" 185 дитячих садків: працюють вибухотехніки

В Одесі "замінували" 185 дитячих садків: працюють вибухотехніки
Ілюстративне фото

Правоохоронці перевіряють інформацію щодо замінування 185 дитячих садків в Одесі. Про таке повідомили у пресслужбі Національної поліції в Одеській області.

Там зазначили, що повідомлення про вибух, який нібито має статися у 185 дитсадках міста надійшло на електронну адресу поліції. Наразі цю інформацію перевіряють слідчо-оперативні групи поліції, вибухотехніки та кінологи.

Як розповіла Суспільному директорка департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич, в Одесі такої кількості дитячих садків немає. Тому наразі "відпрацьовують" усі дитсадки міста.

Кореспонденти Суспільного намагалися отримати коментар від речниці Національної поліції регіону, утім вона наразі не відповідає.

Нагадаємо, 13 січня до поліції надходило повідомлення про мінування 26 дитячих садків у трьох районах Одеси, будівлі Малиновського районного суду та Одеської обласної прокуратури.

12 січня правоохоронці перевіряли інформацію про загрозу вибуху восьми об’єктів соціальної інфраструктури, а також будівлі Малиновського районного суду Одеси. Втім, в ході обстеження жодних вибухових пристроїв та речовин правоохоронці не виявили.

Читайте також

На початок