Без затримок: в УЗ розповіли, як вплинули снігопади на графік роботи поїздів

Без затримок: в УЗ розповіли, як вплинули снігопади на графік роботи поїздів

Без затримок: в УЗ розповіли, як вплинули снігопади на графік роботи поїздів
. УНІАН

Снігопади, які спостерігаються в Україні з 7 лютого, не вплинули на роботу поїздів. В "Укрзалізниці" розповіли, що станом на 8 лютого транспорт працює за графіком.

"Погіршення погодних умов та рясний снігопад не завадили сталій, безперебійній роботі залізничного транспорту. "Укрзалізниця" працює у штатному режимі, затримок поїздів, викликаних негодою не зафіксовано", - повідомили у пресслужбі перевізника.

В "Укрзалізниці" розповіли, що за останню добу на об’єктах залізничного транспорту було задіяно 2378 залізничників. За вказаний період було очищено від снігу майже 5,2 тис. стрілкових переводів, 474 технологічні проїзди, 143 пасажирські платформи.

Перевізник наголосив, що під час негоди залізниця залишається найбільш надійним та безпечним видом транспорту.

"Залізничники постійно проводять оперативний моніторинг ситуації на усіх напрямках руху та завжди готові запропонувати альтернативу пасажирам інших видів транспорту, рух якого ускладнено під час снігопаду", - зазначили в УЗ.

Що відомо

  • 7 лютого "Укрзалізниця" повідомила про сходження з рейок восьми вантажних вагонів на станції Воскобійня, що на Дніпропетровщині. З цієї причини пасажирські поїзди південного напрямку затримуються майже на три години.
  • "Укрзалізниця" збирає пропозиції та побажання від пасажирів щодо літніх пасажирських перевезень.
  • АТ "Українська залізниця" запустило чат-боти в месенджерах Viber і Telegram з функцією продажу квитків на поїзди.
На початок