Олексій Лень уперше вийшов у старті за "Вашингтон Візардс"

Олексій Лень уперше вийшов у старті за "Вашингтон Візардс"

Олексій Лень уперше вийшов у старті за "Вашингтон Візардс" AP Images

Третя гра в старті для українця у сезоні.

Тренерський штаб "Вашингтон Візардз" уперше випустив українського центрового Олексія Леня в стартовій п'ятірці на гру регулярного сезону НБА. Трапилося це у матчі проти "Шарлотт Горнетс".

Лень, який провів два результативні матчі проти "Маямі Хіт" (відіграв більше 20 хвилин в обох), отримав можливість проявити себе з перших хвилин.

Читайте також: "Відчуття, наче знову виступаю за Меріленд". Лень - про адаптацію у складі "Візардз"

Однак у матчі проти "Горнетс" статистика українця не така успішна. Він провів на паркеті всього 8 хвилин (7:56), за які набрав 2 очки, оформив 2 підбирання та поставив 1 блок.

Лень провів шість хвилин в грі у першій чверті, а також близько двох хвилин у другій чверті. У другій половині матчі українець не з'являвся на паркеті.

Матч завершився перемогою "Шарлотт" з рахунком 119:97. "Візардс" виграли тільки останню чверть, яка уже нічого не вирішувала.

У цьому матчі "Горнетс" зібрали 68 підбирань на обох щитах - найбільший показник сезону в НБА, а також повтор рекорду франшизи.

Як Лень грав зі старту у сезоні 2020/21

  • 4:43, 0 очок, 0 підбирань - проти "Сакраменто Кінгз" (за "Репторс", 8 січня 2021)
  • 9:33, 2 очки, 0 підбирань - проти "Портленд Трейл-Блейзерс" (за "Репторс", 11 січня 2021)
  • 7:56, 2 очки, 2 підбирання - проти "Шарлотт Горнетс" (за "Візардс", 7 лютого 2021)

В усіх трьох матчах Олексій грав у першій чверті, з'являвся на кілька хвилин у другій, після чого не повертався на майданчик.

Що далі

  • "Візардс" програли 15 матч у сезоні - команда іде передостанньою у Східній Конференції (5 перемог, 15 поразок).
  • Наступна гра "Вашингтона" - у ніч на вівторок, 9 лютого, проти "Чикаго Буллз". Після чого серія з чотирьох домашніх матчів.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт