"Відчуття, наче знову виступаю за Меріленд". Лень - про адаптацію у складі "Візардз"

"Відчуття, наче знову виступаю за Меріленд". Лень - про адаптацію у складі "Візардз"

"Відчуття, наче знову виступаю за Меріленд". Лень - про адаптацію у складі "Візардз" AP

Українець в останніх поєдинках - серед найкорисніших у складі "Вашингтона".

Олексій Лень після поразки "Вашингтон Візардз" у зустрічі із "Маямі Хіт" прокоментував останні матчі команди та відзначив прогрес в плані адаптації в її складі. Його слова наводить портал Basket.com.ua.

Наприкінці січня Лень став гравцем "Візардз", підписавши контракт після відрахування зі складу "Торонто Репторс". За його словами, в останніх поєдинках він грає значно краще та й решта його партнерів по команді набирають форму.

Читайте також: Лень набрав найбільшу кількість очок у сезоні. Але "Візардз" поступилися Хіт

"Баланс 2-2 в останніх матчах не такий вже й поганий. Дехто з гравців набирає форму. Виступили досить непогано. Я приєднався до команди декілька тижнів тому. Вдячний за цю можливість. Кожен день наполегливо працюю. Відчуваю себе досить комфортно в кожній грі. Намагаюся допомагати Расселу Вестбруку і Бредлі Білу, яким необхідно створювати вільний простір. При цьому готовий закінчувати атаки з-під кошика", - зазначив Лень.

Центровий збірної України також наголосив на тому, що період, який він проводить у складі "Візардз" йому нагадує перебування у МерілендіЛень виступав за команду університету Меріленда, звідки потрапив на драфт НБА. Завдячує Лень цьому тренерам, які допомагають йому в адаптації.

"Робота з тренерами Еткінсом та Районом полегшує адаптацію. Відчуття, неначе повернувся в період виступів за Меріленд. Іноді додатково з ними працюємо, тому це полегшує процес. На майданчику я сфокусований на перемозі. Намагаюся робити все заради перемоги. Такий у мене менталітет: наполегливо працювати і намагатися перемогти".

Відео гри Леня проти "Маямі Хіт"

Останні 5 матчів Леня за "Вашингтон Візардз"

  • "Атланта Хоукс" - поразка (17 хвилин, 9 очок, 9 підбирань, 1 асист, 1 блок-шот, 1 перехоплення);
  • "Бруклін Нетс" - перемога (4 хвилини, 2 очки);
  • "Портленд Трейл Блейзерс" - поразка (8 хвилин, 2 очки, 3 підбирання, 2 асисти, 1 блок-шот);
  • "Маямі Хіт" - перемога (27 хвилин, 10 очок, 8 підбирань, 3 асисти);
  • "Маямі Хіт" - поразка (24 хвилини, 18 очок, 3 підбирання, 2 асисти, 5 блок-шотів, 2 перехоплення).

Турнірне становище команди Леня

  • "Вашингтон Візардз" займають передостаннє 14-е місце у Східній конференції із 5 перемогами. "Візардз" переважають " Детройт Пістонс" лише завдяки меншій кількості поразок - 14 проти 17.
  • Наступний матч "Візардз" зіграють 7 лютого проти "Шарлотт Горнетс.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт