Український санкар уперше фінішував другим за підсумками сезону Кубка Націй

Український санкар уперше фінішував другим за підсумками сезону Кубка Націй

Український санкар уперше фінішував другим за підсумками сезону Кубка Націй FILuge

До цього українці лише двічі здобували бронзу на турнірі.

Санкар Антон Дукач фінішував другим у заліку Кубка Націй за підсумками сезону. Українець набрав 389 очок за підсумками 9 етапів.

Випередив Дукача лише латвієць Гінтс Берзінс. Він набрав на 100 очок більше за українського санкара.

Дукач випередив Берзінса за підсумками 4 етапівНа двох етапах латвійський санкар участі не брав . Проте, на відміну від переможця, український санкар лише одного разу зайняв місце на подіумі, фінішувавши другим у Вінтербергу. Латвієць ще на передостанньому етапі у Інсбруку достроково забезпечив перемогу у заліку, фінішувавши першим. Тричі Берзінс також ставав другим.

Антон Дукач (зліва)FILuge

Ще один українець, Андрій Мандзій, зайняв за підсумками заліку Кубка Націй 4-е місце. Йому не вистачило 17 очок для того, щоб обійти поляка Матеуша Соховича.

Результат Дукача на Кубку Націй - найкращий в історії України. Раніше українці займали треті місця на подіумі турніру в двійках. Таким чином, Дукач став також першим, хто на Кубку націй фінішував у топ-3 у одноосібних санках.

Читайте також: Як виступила Україна на чемпіонаті світу із санного спорту

Кубок Націй. Підсумковий залік

  1. Гінтс Берзінс (Латвія) - 489 очок
  2. Антон Дукач (Україна) - 389
  3. Матеуш Сохович (Польща) - 387
  4. Андрій Мандзій (Україна) - 371

Що відомо

  • Кубок Націй - турнір для спортсменів, які не здобули пряму перепустку на Кубок світу. За день до самого Кубка світу проходять змагання, за результатами яких найкращих санкарів добирають на головний турнір.
  • Дукач у цьому році показав найкращий результат у кар'єрі на чемпіонаті світу. У німецькому Кьонігзі український санкар зайняв 20-е місце.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт