Як виступила Україна на чемпіонаті світу із санного спорту

Як виступила Україна на чемпіонаті світу із санного спорту

Як виступила Україна на чемпіонаті світу із санного спорту FILuge

Найкращий результат у чоловічої команди.

Збірна Україна в складі дев'яти спортсменів виступала на чемпіонаті світу із санного спорту: три спортсменки у жіночій частині, два - у чоловічій, а також дві чоловічі пари. Усього на чемпіонаті світу було розіграно сім комплектів нагород: шість особистих та командна.

Найкращий результат України в особистих стартах на чемпіонаті світу показав 32-річний Андрій Мандзій у спринті. Він став першим в історії українцем, який подолав кваліфікацію та вийшов у фінал, де показав 13-й результат.

У чоловічих одиночних спусках обидва українці змогли потрапити у топ-25 найкращих після першої спроби, відповідно кваліфікувалися до вирішального заїзду. Антон Дукач фінішував 20-м, Андрій Мандзій - 22-м. Від переможця українці відстали на півтори секунди.

Для Дукача - це найкращий результат у кар'єрі на чемпіонатах світу. На попередніх світових першостях він був 22-м та 30-м.

У жіночих змаганнях українки не потрапили до другої спроби: Олена Стецьків - 25-а, дебютантка Юліанна Туницька - 30-а, Олена Смага не фінішувала.

Не фінішувала також пара Гой/Левкович, а Стахів/Лесицький показали 19-й результат у змаганні пар.

Колапс під час спуску пари Гой/ЛевковичFILuge

Колапс під час спуску пари Гой/Левкович

Щодо командного виступу, то тут Україна фінішувала на сьомому місці (усього брали участь 12 збірних). Від переможця команда, яка виступала в складі Смаги, Дукача та Стахіва/Лесицького, відстала на 3 секунди.

Результати України на чемпіонаті світу із санного спорту

Спринти:

  • Чоловіки: Андрій Мандзій - 13 місце (уперше в історії у фіналі), Антон Дукач - 24
  • Жінки: Олена Стецьків - 27, Олена Смага - 30, Юліанна Туницька - 41
  • Пари: Стахів/Лисецький - 21, Гой/Левкович - 22

Особисті спуски:

  • Чоловіки: Дукач- 20 місце, Мандзій - 22
  • Жінки: Стецьків - 25, Туницька - 30, Смага - не фінішувала
  • Пари: Стахів/Лисецький - 19, Гой/Левкович - не фінішували

Командний заїзд: 7 місце

Хто переміг на чемпіонаті світу із санного спорту-2021

  • 12 медалей з 21 можливої виграла команда Німеччини. Загалом медалі здобували представники трьох країн: Німеччина (4+5+3), Австрія (2+0+2), Латвія (0+1+2). А також дві нагороди вибороли представники ФСРФедерації санного спорту Росії (1+1+0).
  • Чемпіонами світу стали: Ніко Гляйшер (Австрія, чоловічий спринт), Роман Рєпілов (ФСР, чоловіки), Юлія Таубіц (Німеччина, спринт та жінки), Вендль/Ардт (чоловіча пара в спринті), Еггерт/Бенеккен (чоловіча пара). У командній гонці перемогла Австрія.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол