Євробачення не відбудеться у традиційному форматі в 2021 році

Євробачення не відбудеться у традиційному форматі в 2021 році

Євробачення не відбудеться у традиційному форматі в 2021 році Дункан Лоуренс на Євробаченні-2019/фото АР

Проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2021" в традиційному форматі буде неможливим через пандемію СОVID-19. Організатори розглядають інші варіанти.

Про це повідомляє пресслужба оргкомітету "Євробачення".

"Здоров’я та безпека всіх учасників є нашим головним пріоритетом. У відповідь на триваючу пандемію коронавірусу Європейський радіомовний союз (EBU) спільно з приймаючими конкурс голландськими телерадіокомпаніями NPO, NOS та AVROTROS та містом Роттердам постановили, що 65-й Конкурс цього року не може відбутися "як зазвичай", – пояснив оргкомітет.

Наразі найбільш перспективним варіантом вбачають проведення конкурсу із забезпеченням умов для дотримання соціальної дистанції – а тому кількість місць в залі для глядачів та прес-центрі буде обмежена. Крім того, учасники, які не зможуть прибути до Роттердаму – місця проведення "Євробачення-2021", – матимуть можливість надіслати заздалегідь підготовлені записи свого живого виступу.

Євробачення-2021 пройде в нідерландському місті Ротердам 18, 20 та 22 травня 2021 року.

Що відомо

  • Восени 2020 року організатори Євробачення-2021 повідомили, що розглядають чотири можливі сценарії проведення конкурсу, залежно від ситуації з поширенням коронавірусу.
  • 22 лютого 2019 у національному відборі пісенного конкурсу Євробачення-2020 переміг гурт Go-A. Він виконував пісню "Соловей".
  • Згодом Європейська мовна спілка скасувала проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2020 через загрозу поширення коронавірусу.
  • Організатори вирішили, що учасники конкурсу, який перенесли на 2021 рік, мають до того часу написати нові пісні.
  • Гурт Go-A, який виграв нацвідбір Євробачення-2020, представлятиме Україну на Євробаченні 2021 року. Телеканали UA: ПЕРШИЙ та СТБ не проводитимуть додатковий відбір.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше