Організатори "Євробачення-2021" розглядають чотири варіанти проведення конкурсу

Організатори "Євробачення-2021" розглядають чотири варіанти проведення конкурсу

Організатори "Євробачення-2021" розглядають чотири варіанти проведення конкурсу Дункан Лоуренс на Євробаченні-2019/фото АР

Організатори Євробачення-2021 розглядають чотири можливі сценарії проведення конкурсу, залежно від ситуації з поширенням коронавірусу.

"На щастя, конкурс Євробачення неодмінно повернеться в 2021 році, а 22 травня буде коронований новий переможець!", - йдеться на сайті конкурсу.

Сценарій А. Нормальне "Євробачення".

Такий сценарій не передбачає обмежень на кількість учасників, глядачів у залі й позаконкурсних виступів. Усе проходитиме як у докарантинні часи. Проведення конкурсу у такому форматі залежить від того, чи буде готова вакцина або надійне тестування.

Сценарій Б. Соціально дистанційоване "Євробачення"

Усі присутні будуть зобов'язані дотримувати дистанції у 1,5 метри. Кількість глядачів та членів делегацій буде обмежена. Однак, кількість позаконкурсних виступів лишиться такою ж, як і зазвичай.

Оскільки квитки на Євробачення-2020 дійсні і на наступний рік, організатори планують провести "чесне жеребкування", за яким визначать тих власників квитків, які зможуть приїхати. Решті повернуть гроші.

Сценарій В. "Євробачення" з обмеженнями на подорожі.

За такої ситуації до обмежень попереднього сценарію додається заборона на в’їзд до Нідерландів або виїзд із країни-учасника "Євробачення" через коронавірус. У цьому разі організатори передбачили можливість виконання виступів з території власної країни, які транслюватимуться наживо.

Сценарій Г. "Євробачення" на карантині.

Цей сценарій передбачено для того випадку, якщо на території Нідерландів буде введено карантин. За такого розвитку подій, на місце проведення не буде глядачів, делегацій та жодних позаефірних заходів довкола конкурсу.

Учасники будуть змушені виконувати пісні з дому. Їх транслюватимуть наживо та будуть зводити в єдиний концерт.

Що відомо

  • Євробачення-2021 буде проводитися в Нілерландах, у Роттердамі, 22 травня 2021 року
  • 22 лютого 2019 у національному відборі пісенного конкурсу Євробачення-2020 переміг гурт Go-A. Він виконував пісню "Соловей".
  • Згодом Європейська мовна спілка скасувала проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2020 через загрозу поширення коронавірусу.
  • Організатори вирішили, що учасники конкурсу, який перенесли на 2021 рік, мають до того часу написати нові пісні.
  • Гурт Go-A, який виграв нацвідбір Євробачення-2020, представлятиме Україну на Євробаченні 2021 року. Телеканали UA: ПЕРШИЙ та СТБ не проводитимуть додатковий відбір.
  • У травні Європейська мовна спілка повідомила, що "Євробачення-2021" прийматиме нідерландське місто Роттердам.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше