Хмельницький отримає 60 нових тролейбусів за кошти Європейського банку

Хмельницький отримає 60 нових тролейбусів за кошти Європейського банку

Хмельницький отримає 60 нових тролейбусів за кошти Європейського банку
Фото: "Електротранс"

Автопарк комунального підприємства "Електротранс" Хмельницької міської ради збільшиться на 60 нових тролейбусів. Придбають новий електротранспорт за кошти Європейського інвестиційного банку.

Про це під час брифінгу сказав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

"Ми стали переможцями у конкурсному відборі на оновлення електротранспорту, який проводила держава. Ми пройшли всі відбори, зараз, ведем перемовини з Європейським інвестиційним банком", - каже Симчишин.

За його словами, нові тролейбуси обласний центр, можливо, отримає у 2022 році.

"Знаючи як працюють європейські банки це точно не буде у 2021 році. Буде чудово, якщо ми зможемо їх отримати у 2022. Але ми уже мали досвід роботи з інвестиційним банком, який не реалізувався. Тому я б не хотів забігати наперед. Якщо не вдасться реалізувати, будемо купувати нові тролейбуси по лізингових програмах", - сказав Симчишин.

Що відомо

  • П’ять нових тролейбусів на автономному ходу до 21 кілометра 29 січня презентували у Хмельницькому. Усі вони їздитимуть за новим маршрутом №4, що сполучатиме Ракове та Катіон повз обласну лікарню.

Читайте також

  • З 1 лютого у Хмельницькому контрольна служба комунального підприємства "Електротранс" почала моніторити у тролейбусах проїзд пільгових категорій населення за електронними квитками.

Вибір редакції

На початок