Лувр відкрив свій інтернет-магазин

Лувр відкрив свій інтернет-магазин

Лувр відкрив свій інтернет-магазин

28 січня один з найбільших відомих мистецьких музеїв світу Лувр відкрив власний інтернет-магазин, в якому виставлені на продаж колаборації музею і його партнерів.

Бутік розрахований на покупців з будь-яким бюджетом: наприклад, снігова куля від фотографа і художника JR коштує близько 12 євро (400 грн), а годинник Swatch із зображеннями шедеврів з колекції Лувру обійдеться у 80-90 євро (2700-3000 грн).

Лувр відкриває свій інтернет-магазин

Скріншот сайту

Також на сайті є створені в колаборації з брендом одягу Uniqlo (концепція чоловічої колекції розроблена художником-графіком і міжнародною легендою дизайну Пітером Севілом), різні канцелярські товари, прикраси, чай, настільні ігри, свічки та багато чого іншого.

"Місія Лувру – зробити мистецтво доступним для всіх. Цьому сприяє наша колаборація з відомими дизайнерами та брендами, які пропонують якісні товари в незвичайній інтерпретації", – пояснює Ян Ле Тушер, заступник директора зі зв'язків зі спонсорами та діловими партнерами Лувру.

Що відомо

  • У 2020 році паризький Лувр відвідали тільки 2,7 мільйона людей, що на 72% менше, ніж у 2019. При цьому близько 70% відвідувачів цього року є мешканцями Франції, тоді як раніше 75% складали туристи з неєвропейських країн, і найбільша кількість з них приїжджали з Китаю та США. Музей оцінює збитки у 90 мільйонів євро.

Читайте також

Хустинка Мерілін Монро врятувала паризький театр від банкрутства

Лувр продав право подивитися на "Мону Лізу" без скла. Скільки сплатив переможець

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше